• iyi gunde veya normal gunde aramayan sormayan ama bi$i lazim oldugunda tum telefonlarini, icq numarani birden bire hafizasina getirip arayan modeller...
  • sonunda paranoyaya yolacabilecek bi durum soz konusu.. her arayan hakkinda, ulan simdi bu beni hal hatir sormak icin aradi, demekki ilerde isi dusucegi zaman icin yatirim yapio seklindeki dusuncelere sevkedebilir !
  • insan modeli şeklinde ele alınmaması gereken canlılar.
  • haz etmediğim insan modeli... uzak dursunlar*...
  • aradigi ki$iyi kismen aptal yerine koyan insanlar.
  • eski sevgili- meraba canım nasılsın ?
    terkedilen- aaa sey kem ee sey küm, iyiyim hi hi hi , sey sen nasılsın ?
    eski sevgili- iyiyim, seni merak ettim neler yapıyorsun?
    terkedilen- ne beni mi merak ettin , yani beni mi , hi hi hi sey ben iyiyim sen nasılsın?
    eski sevgili - ha iyi, baksana benim sende bikac resmim vardı geri yollasana bana ben silmişim.
    terkedilen- aaa tabi tabi hi hi hi, hemen yollarım.
    eski sevgili - ok !
    terkedilen - yolladım bileee hi hi hi ...
    eski sevgili - ok, hadi bye!
    terkedilen -... hı?!?
  • "işi düşünce arar beni, aşı pişince kovar beni" diye de bir deyimimiz vardır bu insanlar için. (kaynak: ömer asım arsoy)
  • bu yoğunlukta iyi günde bile aranıyorsanız bence sevinmelisiniz...zaman öle bi zaman ki iki adım ötedeki arkadaşınıza bile bazen çok uzun zamanlar gidemiyosunuz....
  • cep telefonunda ismi görüldüğünde "yine ne istiyor acaba?" şeklindeki düşüncelere yol açan insan modeli. gelişmiş versiyonları konuşmaya "şöyle şöyle bir durum vardı, seni de ilgilendirir bu, bir bak istersen" * diye başlayarak karşısındakini de düşündüğü izlenimi vermeye çalışır daha sonra asıl konuya girer.
hesabın var mı? giriş yap