• birgün gazetesi'nin haberine göre suriye'deki bir çatışmada gerçekleşmiş ve doğruluğu teyit edilmiş olay. şahane bir hayat yaşayabilecekken bok yoluna gitmiş bir insan daha. böyle bir beyinin yitip gitmesi normal şartlarda üzücü. fakat onlardan normal beyinlerin dahi azalması sevindiriciyken böyle bir beynin azalması şu durumda aşırı sevindirici.

haber linki

not: oradaki de eki karakter sınırından dolayı ayrılamadı.

edit: tek bir cümleden* bilgisizliğiyle muhteşem çıkarımlar yapan gerizekalı beyinlerinizi gerçekten anlayamıyorum. atalay filiz gibi olsaydı da karın deşen jack gibi olmuş olsaydı da bok yoluna gitmiş biri olacaktı. ve iyi ki ölmüş olacaktı. bu adam şahane bir hayat yaşayabilirdi çünkü, sözlükte onu tanıyanların anlattığına göre şahane bir hayat yaşayabilecek kapasitede ancak bu kapasiteyi farklı yerlerde kötü eylemler üzerinde kullanmış bir adam. evde bilgisayar başında oturup 31 çeken biri değil, sadece odtü'de okumayıp finlandiya'da master yapan, astronomi ile oldukça ilgili olan, sürekli bisikletle gezen, çevresi tarafından oldukça bilgili ve düzgün muhabbet edebilen biri olarak tanımlanıyor. hatta çektiği fotoğrafların bir çok kez nasa'nın astronomy picture of the day sayfasına seçildiğini de burada bir tanıdığı yazmıştı. işte bu sebeplerden dolayı, bu adam bu şekilde bir hayata sürüklemeseydi kendini, şahane bir hayat yaşayabilirdi. böyle bir insan toplum içerisindeki kötülerden diye bu onu beyinsiz yapmaz. sadece toplum için daha tehlikeli bir beyin yapar. bu yüzden de iyi ki ölmüştür.

şu başlığı biraz okuyun da sonra konuşun amk muhalif olmazsa ölecek beyinsizleri.
    (bkz: iside katilan odtulu genc)
  • ailesinden başka kimse için üzülmedim. kendi kendine ettin raşit.
  • 72 bakire isteyenlerin nereye gittiğini öğrenmiştir sanırım.
    (bkz: 72 bakire isteyenler nerede)
    (bkz: kırk bakireye tapmaya bal yanaktan tatmaya geldim)
  • "şahane bir hayat yaşayabilecekken" iddiasıyla haberleştirilen olay.

böyle bir insanın hayatı ışid'ci olmasaydı da şahane olmayacaktı. en fazla ikinci bir atalay filiz, karın deşen jack çıkacaktı.
  • geberip gitmiş salağın tekidir.

ama gerçekten çok merak ediyorum...

düşünsene adam odtülü. psikopat bir eğitim görmüş. deli gibi yıllarca çalışmış didinmiş. belirli bir kültür düzeyine erişmiş.

lan sana ne söylediler de sen bunlara inandın. hani dünya üzerinde hiçbir düşünce yapısı beni suriye'de savaşmaya götüremez. nasıl yıkadılar beynini. çok ilginç lan...

ölmüş olmasaydın beynini sikeyim diyecektim. ama muhtamalen o beynin dağılmıştır şimdi... yazık...

çoğu insan öldüğünün farkına varmazmış. çünkü ölümden hemen önce bilinç kapanır ve sonsuz karanlığın içine düşer herşey.

ben buna çok üzülürüm. adam hurilere kavuşmayı beklerken karanlığın içinde sonsuza kadar yok oluyor ve bunun asla farkında bile olmuyor...

hmnskm düşünsene adam yanıldığının bile farkına varamıyor....

debe editi: hede hüde...
  • --- spoiler ---

odtü fizik bölümünde öğrenim gördüğü sırada, odtü kütüphanesinin altındaki mescitte selefi görüşle tanışan..........
    --- spoiler ---

suçun tamamı bu çocukta değil bu çocuğun bu hale gelmesine sebep olanlarda, bu ideolojinin üniversitede yayılmasına göz yumanlarda.
  • "odtü fizik bölümünde öğrenim gördüğü sırada, odtü kütüphanesinin altındaki mescitte selefi görüşle tanışan..."

buyrun size "türk akademik hayatında solun kalesi, öğrencilerinin aralarında yobazların barınmasına asla izin vermediği" söylenen devrimci odtü. yazık.
  • büyük bir deha gibi bahsedilen bu geberik kişinin okuduğu bölüme girmek için üniversite giriş sınavında ilk 79 bine girmek yeterlidir. böyle bir beynin bu yolu seçmesi çok da şaşırtıcı değil yani, standart yurdum beyni.
  • 40 bakireye tapmya al yanaktan tatmaya geldim.
hesabın var mı? giriş yap