• pekçok zaman programlarına davet ettiği konuğunun cevabını ve varacağı yeri beklemeden hemen yeni bir soru sormanın aceleciliğine teslim olan sunucu.. imamoğlu-yıldırım programında da bu aceleciliğini sürdürürse programın önüne geçmiş olur ki, bu izleyiciye itici gelecektir. bakacağız.
  • "ortada duruyormuş gibi görüneyim de herkes beni sevsin" diye yapmacık davranırken bunu öyle abartıp kimse tarafından sevilmeyen yegane karakter. nasıl başarıyor bilemiyorum doğrusu.
  • inanılmaz yapmacık evlat olsa sevilmeyecek bir karakter, moderatörlük konusunda şahsi fikrim ne imamoglunu ne yıldırımı konusturacagi yönünde umarım utandirir..
  • neden programına her denk gelişimde şiir okuyor oluyorsun diye sormak istediğim insan. hayır bi' de güzel okumuyor yani :(
  • zamaninda skyturk'teyken serdar akinan'ın isine son vermisti. serdar akinan baya uzun sure is bulamadi ve medyaya uzak kaldi, restaurant actı.
  • fox tv ye portakalın yerine sabah haberlerini sunmaya geldiğinde ilk defa o zaman görmüştüm. o gün bugündür de ısınamadım kendisine .
    çok sahte geliyor bana, gerçek hayatında nasıldır bilemem ama tv de çok yapmacıksın beya.her sabah izlerim ,çok sevdiğimden değil izleyecek başka haber kanalı yok diye.
    hele bir konuk geldiğinde ismail bey kusura bakma ama çok şeysin yani, şimdi durumunu anlayacak kelime bulamadım.yav bırak konuk gelen konuşsun rahat rahat ,doğru düzgün konuşturmuyorsun insanları, seni dinlemekten konuğu unutuyoruz .hele soruları çok ama çok ama çoooook saçma soruyorsun .bide şu annelerimiz bilmem ne ,bu ne ya bu kadar yapmacık olma valla çok iticileşiyorsun.her şeye bir yorum yapmana gerek yok yap gene yap ama uzatma insan izlerken sıkılıyor .
    ımamoğlu - yıldırım tartışmasını yönetirken istirham ediyorum şu salak salak sorularıni bir kenara bırak .
    bırak adamlar rahat rahat konuşşun .
  • bi moderatör.
    buraları okuyorsa adaylardan rol çalmamasını tavsiye ettiğim kisilik. izlediğim programlarinda soruyu sorup, cevabı dinlemiyor hissi veriyordu ve tabi söz kesmesi.
    söyle soru sorcam, böyle yapcam, su kadar dakika vercem diye konusuyor. ismayılcım kimse senin icin izlemeyecek programı. milletin beklentisi adayların monolog yapması da değil. ahaliyi heyecanlandıran bu iki adayın karşılıklı konusması. karşılıklı bak karşılıklı. sen değil bak onlar. birini susturup sen adayla kahve iciyormus gibi sohbet etme.
    kariyerini bitirme.
    dakika hesabı yaparken her soruna +5dakika koy mesela. adaylar seni trolleyebilir. dogal olarak soz isteyebilir. niteliksiz 40 sorun varsa nitelikli 25 sorun olsun.
    ve ayrıca didem arslan yılmaz'ın hakkını yedin.
  • dışarıdan bakıldığında hükümete karşı laf söylediğini düşünüp “ooğh helal olsun valla iyi oldu ağzına sağlık ismail” diyeceğiniz ve daha sonra zaman içinde sinsilik hissedeceğiniz gazeteci
  • imamoğlu'nun oylarını düşürecek kişidir.
    muharrem ince'ye ne yaptıysa aynısını imamoğlu'na da yapmıştır ve yapacaktır.

bugün binali yıldırım'ın soruları önceden istediği ile ilgili bir duyum aldığını söyleyen imamoğlu'na yanıt vermek için habertürk'e canlı yayında telefonla bağlanıp imamoğlu'u bunu nerden çıkartıyor, kimse benden soruları isteyemez ben de soruları kimseyle paylaşmam diyerek efelenmiştir. söylediklerine kendisi de inanmasa da yaptığına midesinin bulamadığı ortada.

aynısını imamoğlu değil de yıldırım yapsaydı çıkıp canlı yayında bunu diyecek çapı var mıydı?
  • bir tv programında ;

ekrem imamoğlu : binali soruları istemiş.

bu açıklama üzerine tüm basın ne yapar ? ismail küçükkaya’ya ulaşmaya çalışıp ekrem imamoğlunun iddiasını doğrulatmaya çalışır. bu soruyu da fatih altaylı telefon bağlantısıyla ismaile sorar. ismail de gerçeği söyler ve ekrem imamoğlunu yalanlar.

sonra ekrem imamoğlu da “duyum yanlışmış” der. işte yalancıyı sikmiyorlar ya bütün mesele burada.

şimdi yalancı severlere yalancı savunanlara soruyorum ;

1-burada ismail’in suçu nedir ? ne yapması doğruydu?
    2-ekrem imamoğlu hızlıca yalan olduğu ortaya çıkacak duyumu neden tvde açıklıyor?

bu ağızdan kaçırma değil. bilinçli olarak yapılıyor. belki de canlı yayın iptal olur. ortamlarda ben canlı yayından kaçmadım dersin kim bilen aq ! yalancıyı da sikmiyorlar ya!

son olarak muharrem ince konusunda da adam gazetecilik yapmıştır. ayağına gelen tarihi fırsatı kullanmıştır. bir gazeteci muhalif olabilir ama bu asla parti mensubu olduğu anlamına gelmez. kaldı ki kendini bu şekilde harcamaya yönelik açıklama yapan bir parti için neden gazetecilik yapmasın ki ?

muhalif bir gazeteci.
hesabın var mı? giriş yap