• diplomayı nasıl almış çok merak ediyorum.
    soruları hangi cemaat vermişti acaba kendisine
  • otc'leri geç, götün yiyorsa reçeteli ilaçları at da görelim.
  • ilaçları çöpe falan atmamıştır. lan öğrenemediniz, siyasal islamcının canını al ama parasını alma. kartondan stantları çöpe atıp, ilaçları depoya geri yollamıştır.
  • bayer kimin malı, kimi destekliyor, buna gelene kadar çalışma izni verilmesini neden protesto etmiyorsun gibi şeyleri geçtim,

videoda çöpe sadece kartonu attığını görüyoruz. onu da geri almadıysa s.ksinler beni.

hadi diyelim ki amaç şov değil, gerçekten sözünün eri bir eczacı, o zaman demezler mi "be anuna koduğum bari ihtiyacı olanlara ver ilaçları da insanlar şifa bulsun. ilaca erişemeyen bir sürü vatandaşın var. ne diye çöpe atıyorsun? dağıt millete. sonra tepki olarak bir daha da ürünlerini satın almazsın!"

ben de derim ki o zaman; beyinsiz de olsa en azından dürüst.
  • şimdiye kadar ki tüm satışlarından kazandığı taşınır ve taşınmaz mal varlığını da satarak filistin halkına bağışlaması gereken eczacıdır.
  • şov yapan müslüman bacımızdır. bu tarz saçma hareketler neden müslümanlardan çıkıyor acaba? zeka geriliği açıklama olabilir mi diye merak ediyor insan.
  • dikkat ettiyseniz ilaçları toplayıp, standları atıyor. ilaçları net olarak attığını görmüyoruz. çöpü atarken de sadece stand çöpe gidiyor. kıyamamış ilaçlara. ha iyi ki kıyamamış bu arada.
  • leverkusen’i liderlikten edecek gelişme. xabi alonso şokta.
  • ilaçları değil, firmanın ücretsiz verdiği standları çöpe atıyor. ve israil protestosu ayağına stokçuluk yapıyor.

bepanthol'leri bilmem neleri arka tarafa zulalamıştır, birkaç ay boykot muhabbeti çeker, sonra zuladan çıkarıp zamlı fiyattan satar.
hesabın var mı? giriş yap