şükela:  tümü | bugün sorunsallar (5)
4190 entry daha
  • futbolun adaleti varsa ve emeklerin alın terinin namuslu ve şerefli bir şekilde kazanıldığı bir lig varsa şayet, bu takım şampiyon olsun koyu bir trabzonsporlu birisi olarak temennim isteğim bu.

şu ramazanın ayının yüzü suyu hurmetine tövbe kapılarının ardına kadar açıldığı bu ay da fetöcü hainlerin başı çektiği bu ahlak yoksunu külübü ( gs ) bir an önce beter et. et ki spor ahlakı denen o güzel ahlakı gelecek nesiller diğer takımları ve onun oyuncularını örnek alsınlar..
  • 31 mart seçimleri sonrası bir gün, bir yerlerde, biri hızla kapıdan içeri girer:

- herkes toplansın. şşşş! göksel, apo, emre siz de gelin bakalım. kimsiniz lan siz? aloo kime diyorum? ulan sizi ben kurdum diye, sponsor buldum diye, destek oldum diye, şampiyon mu olun dedik lan? sizin yüzünüzden ne kadar oy kaybettiğimi biliyor musunuz oğlum? lan paranızı alıyorsunuz, keyfiniz yerinizde, ne yırtıyorsunuz lan bi taraflarınızı şampiyonluk için? hele bu göksel lalesi. lan oğlum sana ne lan hakemden federasyondan. yok mu oğlum senin başka işin? git belediyede çalış, ihaleleri takip et falan. sen şampiyon olup 50 milyon euro kazanacaksın diye biz seçimi kaybedip 50 milyar eurodan mı olalım lan? lan işe bak, keyfime takım kurdum, bunlar yüzünden olan keyfimi de kaybettim. nereden girdim lan ben bu işe? nereden aldım başıma bu belayı? hele şu aponun gülümseyen yüzüne bak. lan apo, bak valla bütün sinirimi senden çıkarırım delirtme adamı. lan sana ben takımı şampiyon mu yap dedim ha, şampiyon yap mı dedim? lan oğlum şampiyon olsan ne olacak lan? bu ne hırs oğlum? lan aradaki fark 13 bin. bütün başakşehirlileri toplasan 13 bin etmez lan. sen şampiyon olunca sevineceksin diye ben seçimi kaybedip madara mı olayım lan? şu hale bak. neden besleyeyim lan ben sizi? peki sen emre. oğlum zaten fetöden içeri atılman ağzımdan çıkacak bir f harfine bakar. noluyo oğlum lan sana? yaşın 40 olmuş, başındaki kıllar ağarmış, hala ne bu şampiyonluk sevdası? git de torunlarını sev. bak son kez söylüyorum hepinize, yanlışlıkla şampiyon olursanız hepinizi fetöden içeri tıkarım. tamam takımı ben kurmuş olabilirim ama fetönün oyununa gelmişiz meğer.

tanım: şampiyon olmazsa daha çok oy kazandıracak takım. son haftalardaki puan kayıplarına bir de bu gözle bakmak lazım. gs nin şampiyon olmasını sağlamak için iki şey lazımdı:
    1- başakşehir puan kaybetmeli
    2- gerekirse hakemle, gs maçları almalı.

bu ikisini aynı anda sağlayabilecek türkiyede tek güç var.
  • pfdk ile arası çok iyi olan ve 2019 yılı ilk beş buçuk ayı itibarı ile pfdk kurullarından sadece 1 ihtar ile yırtan takım.

bu süre zarfında ise başta galatasaray, fenerbahçe ve beşiktaş olmak üzere yurdun dört bir yanından her klasmandaki takımlara, her hafta türlü sebeplerle ciddi para cezaları verilmiştir.

buradan görüyoruz ki ya müthiş disiplinli bir takım bu bşkşhr ya da yetkili yerlerde seveni çok.
  • konuyu pfdk cezalarina kadar getiren olmus. e cok basit degil mi. pfdk en cok seyirci kaynakli ceza veriyor. bu adamlarda oyle bir seyirci kitlesi yok. kufur filan da edilmiyor. e merdivene oturmalari da imkansiz. neyin cezasini alacaklardi acaba?

fenerbahce macinda var calismakzken deplasmanda iki puan biraktiklari mactan sonra bile cok ayarinda yorumlarla gecildi konu. onlarin yerinde gs olsaydi muhtemelen kendilerini parcalarlardi. bu olayi kimse umursamadi bile.

basaksehir sempatizani degilim ama aptalligin da luzumu yok. olmadik yerden algi yaratmaya calismayin artik mide bulandirici olmaya basladi bu is.
  • pfdk ceza vermemesi önemli değil. sene başından beri kırmızı yememiş bu takım, toplamda 1 penaltı yapmış. galatasaray 3 kırmızı yemiş, 8 penaltı yapmış. çok temiz oynuyor diyenler sadece emre belozoglu'nun 1 maçını izlesin.

sene başından beri fb maçı dışında hakları da yenmemiş ama güzel hak yemişler. bunlar konuşulmaz tabi.
  • galatasaray’ın doğrandığı 2018-19 sezonunda şimdiye kadar çoktan şampiyon olmalıydı. zira rakibi galatasaray doğranırken bu takım koca sezonda sadece 2 puanlık(fb maçı) hakem hatası yaşadı. koca sezonda hiç kırmızı yememiş, aleyhine sadece tek penaltı kararı çıkmış.

varın siz düşünün gerisini.
  • hükümet takımıdır. hakemler aylarca kıyak geçtiler aylarca emre belözoğlu ve kardeşlerini kartsız oynattılar ve bu sebeple aylarca liderlik koltuğunda oturdular.

başakşehirin maçlarını izlemeyen dingiller galatasaray haketmiyor diyor. bi siktirin gidin ya.

galatasarayın bu seneki şampiyonluğu anasının ak sütü gibi helaldir. hakem hataları her takımın aleyhine de lehine de yapıldı.

galatasaray’ın en az 10 puanı sikildi böyle. içerdeki rize, konya fener maçları. kadıköy ve inönüdeki derbiler. hepsinde komedi gibi olaylar yaşandı ve hepiniz taşak geçtiniz bizimle hakemler de hata yapar dediniz. ama işte ilahi adalet böyle siker hepinizi.
  • trabzonsporluların ne denli hamsi kafalı riyakar olduklarını bir kez daha su yüzüne çıkartan istanbul büyükşehir belediyesi tarafından finanse edilen takım

adamın sarfettiği cümleler allah , kitap , mübarek ay , ramazan alın teri , bunları bağdaştırdığı takım halk ekmeğin sponsorluğuyla arda turana 1 yıl için 4 milyon € , güncel türk lirası kuruyla yaklaşık 27 milyon tl veren bir topluluk

ulan hadi bizimle taşşak geçiyorsunuz böyle cümleler sarfederek rabbinle de mi geçiyorsun ??
  • galatasaray'a fetöcü diyen dangalak hamsilerin yanladığı takım! hem trabzonspor hemde güzel futbol ahlakı aynı cümlede bok ve süt gibi durmuş... adaletsizlik demiş ayrıca hamsi beyinli! daha bugün rize başkanı 11 gün ceza aldı. hakem kötü dersen 150 gün, tabancam olsa hakemi vururdum dersen 11 gün ceza alıyorsun sonra haktan hukuktan bahsedip dua ediyorsun! köpeğin duası kabul olsa gökten kemik yağardı!
    rte bir khk falan çıkarsa fener şampiyon olsa gram üzülmem bu hükümet destekli takım şampiyon olacağına ezeli rakibimiz olsun derim. ulan yazmayım yazmayım diyorum adamı çileden çikartiyorsunuz
  • galatasaray veya gs için fetöcü diyenler, yazanlar 1. numarasınız. orospu çocuğu olarak.
118 entry daha