• neye göre verildiğini anlamakta güçlük çektiğim, ihtiyacı olanlara verilmesini dilediğim burs çeşidi.
  • torpilin olduğu zaman form almadan bile çıkabilecek olan burs çeşidi
  • 2004-2005 yılı başvuruları internetteki büyükşehir belediyesi sitesinden* yapılabilen burs.*
    (bkz: torpil ile belediye bursunu kapmak)
  • almak için çok geç kalmış olduğum çünkü gerekli belgeleri 31 aralık 1899 tarihinde 9:00-15:30 saatleri arasında söyledikleri yere götürmem istenen burs. bi de bunu e-mail ile bildirmişler!
  • bir sure benim de yararlandigim burs cesidi. mevkisi muhim olmayan buyuksehir belediyesi mensubu bir tanidiginiz var ise* kolayca cikabilir*. zamaninda burslari unkapani'daki belediye binasindan dagitirlardi, istanbulun bir ucundan diger ucuna seyahat etmek gerekli ve yeterliydi.
  • 21 eylülde başvuru almaya başlayan istanbul belediyesi bursu.
    benim de su sıralar almaya ugrastıgım burs.
    basvuruları internetten oluyo kuyrukta bekleme derdini ortadan kaldırmak icin.
    ama bi turlu baglanamadıgı icin yine de bekliyosunuz hemde internete paralar dökerek...
  • 2005-2006 eğitim öğretim yılı sonuçları http://www.ibb.gov.tr/ adresinde açıklanmıştır..
  • almaya hak kazandığımı gerekli belgelerin son teslim tarihinde farkettiğim, tüh be dediğim, kendi kendime sorumsuzluğun dibine vurdun be kardeşim dediğim, sonra da bir otomatik mail de mi şeedemezlerdi yani hayret bişi diyerek durumdan ötürü belediyeyi suçlu bulup kendimi beraat ettirdiğim burs şeysi.
    (bkz: ikinci kisilere bir sey ifade etmeyen entryler)
  • 2000 tanesi gözümün önünde hiç bir kritere bakılmaksızın torpille dağıtılmış burs.
  • bu yıl, gerekli evrakları teslim etmeyen öğrencilerden dolayı ek kontenjanı da açılmış olan burs.
hesabın var mı? giriş yap