• nefretle akar.

hgs ile ogs arasındaki fark nedir? köprülerdeki gişe kulübeleri niye kaldırılmıştır?
  • dün kuzey çevre yolunda, orta şeritte lastik değiştireni gördükten sonra, beni hiçbir şekilde şaşırtamayacak trafik. sözün bitti yer derler ya, öyle bir andı.
  • hergün zamanımızın %20'sini geçirdiğimiz ve litrelerce co2 ve co gazı solumamıza neden olan iğrenç ötesi istanbul rezilliğidir
  • istanbul'da yasamak istememe sebeplerinden biri.

not: ankaraspor.
  • bir süredir dikkatimi çekiyor, trafikte herkes sürekli ama sürekli telefonuyla meşgul. kimse kafasını kaldırıp önüne bakmıyor, güruh halinde başları öne düşmüş şekilde öylece duruyorlar trafik boyunca. dışarıdan bakınca iyice zombi şehri gibi oldu lan. sanki zombi istilasından bir tek ben hayatta kalmışım da motosikletle aralarından geçiyor gibi hissediyorum.

vallahi tırsıyorum artık.

(bkz: i am not legend)
  • motorumla zaman problemini çözdüğüm trafik. hepinize sesleniyorum eğer durumunuz uygunsa motosiklet alın, hem kendi zamanınızı hem de diğer insanların zamanını kurtarın. üç ay içinde terk edeceğim trafik.
  • malum miting nedeniyle icine sicilmistir. cuma gunu ramazanda miting yapmak nedir kafayi mi yediniz siz?
  • artik oyle bir duruma geldi ki kurallara uydugun icin kaza yapacak konuma dusuyosun.
  • tum bu kur, petrol fiyati yukselisi, ekonominin turbulansina ragmen bildigimiz gibi devam ediyorsa, %20 bile azalmamissa (yurtdisinda oldugum icin gozlemleyemiyorum) kusura bakmayin bu millet cok radikal onlemleri hakediyor demektir.
hesabın var mı? giriş yap