• zenginin malı zuğurdun çenesi olayıdır.
  • 1.2 polo var şehir içi 5. vites görmüşlüğüm yok. gerisi katıldığım olaydır.
  • her nerede yaşıyor olursanız olun 1.6 motor idealdir.
  • her nerede yasiyor olursaniz olun 2.0 motor idealdir. keske kullanabilsek.
  • mantıksızlıktır. hayvani trafikte kullanacağın araba 3 litre motor 4-çeker olsa ne olur? sonuçta 1.2 araçla yan yana aynı trafikte duruyor.
  • 1.3 multijet mis gibi
    1.2 ve 1.5 liler kapismaya devam..
  • harbi kamilliktir. istanbulda 1.2 ve altı daha da kamilliktir.

elektrikli araba al kullan işte. en kötüsü 130 km menzile sahip. madem şehir dışına çıkmıyon al bi ceryanlı.
  • kompakt bir sehir araci icin en ideal motor 1.6 dizel ve en az 90 beygirdir dedigimdir.

1.6 lt 90 bg en optimum motor secenegidir. sehirici ucurur, sehirlerarasi yolda sizi daha iyilerinden eksik birakmaz. uzun yolda en onemli sey ayaginizi gazdan cektiginizde devirin toparlanamayacak kadar dusmemesi, düştüğünde gaza basınca ayni vitedte devam edebilmenizdir. bahsettiğim motorlar bu durumda hic zorlanmadan toparlar. sehirici icin ise kivrak ve seri kullanmaniz gerektiginde 1.6 lt 90 bg motorun performansı sizi memnun eder fazlasiyla.
  • 1.2 ne amk sütçü motoru gibi. haftaiçi istanbulda trafikte arabanın içinde oturmayı araba kullanmak zanneden birinin beyanı.

haftaiçi servis kullanıyorum, bir haftasonum var onu da keyifle araba kullanarak şehir dışı yaparak değerlendiriyorum.ama hibrit araç mantıklı düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap