• sevgili isviçreli bilim adamları,

çok reca edicem arabalara kornanın yanı sıra "ıslıklı alkış efekti" de yapsanız ya. zira trafikte kocaaağğmağğğn alkışları hakaden çok sayıda "şeeeefeeer" var. arabanın içinden kuru kuru alkışlamak olmuyor, muhteşşşem hareketlerini, manevralarını, makaslarını ve dönülmez akşamın ufkundaki şapşahane u dönüşlerini yüksek yüksek desibellerle alkışlamak istiyorum.

öptüm, kib bye
  • sempatik bilimcilerdir. son buluslari sismanlikla ilgili. tatlilar masummus, alinan kaloriler sismanlatmazmis. buna göre kilo almanın gerçek sebebi, değişim gösteren bir bağırsak mikrobuymus. tıp nobel ödülüne öneriyorum onlari. basari dileklerimle...

http://www.dw.de/tatlılar-masummuş/a-17055464
  • an itibariyle yaser arafat'ın zehirlenerek öldürüldüğünü kanıtlamışlardır.alkışlıyoruz efenim.
  • isviçreli bilimadamlarından ufak bir isteğim olacak son 5 yılda tanıdığım insanları 24 saat gözlem altında tutup incelesinler bana rapor etsinler zira ben 43 829,0639 saatte çözemedim
    (bkz: kobay)
  • yaptıkları bir araştırmaya göre, rihanna ve shakira'nın seslendirdikleri "can't remeber to forget you" şarkısının video klibini 100 kisilik erkek grubuna dinletilmesinin akabinde videosuz versiyonunu tekrar dinlettikten sonra 100 kişinin hepsi de böyle bir şarkıyı hiç duymadıklarını söylemişler.
  • milletimizde yeri başka olan bilim adamlarıdır. uzun bir süredir gazetelerde kendilerine ilişkin bir haber göremediğim için derin bir boşluğa düştüm. vefa sadece bir semt adıymış dedim. neden bizi ihmal ediyorlar diye sorgulamaya başladım. neredesin tülay diye bağırıyorum şuan
  • isviçreli bilim adamlarının yaptığı bir araştırmaya göre en fazla araştırma isviçreli bilim adamları tarafından yapılıyormuş.
  • reklamcılığın profesyonel yalancılığa döndüğü zamanlarda ispat kaygısıyla ortaya atılan marketing sloganıdır. oysa türkiye için daha tutacak olanı vardı, onu neden kimse düşünemedi anlamadım (bkz: zaten kuran'da yazıyor bunlar)
  • bunların bulduklarını genelde radyodan öğreniriz.
  • isviçreli bilim adamı dediyse bir gideri vardır bakış açısında ki aş rol oyuncularıdır. neticede cernden gider veren tipler bu adamlar
hesabın var mı? giriş yap