• peşin not:şimdi gelip senin oynadığın server ile onun oynadığı server aynı değil diyeceklere çok yakından takip ettiğim iki oyunun nerdeyse tüm turnuvalarını seyrediyorum ve henüz ne bir italyan oyuncu ne bir italyan takım görmüşlüğüm var

gece gece fark ettiğim durum

yaklaşık iki üç yıllık online oyun kariyerimde hiç italyan oyuncuya rastlamadığımdan durumun farkına vardım

canı sıkılınca napıyor lan bu italyan erkekleri
  • sen oyun oynarken muhtemelen onlar sevisiyorlardir :)
  • oyunlarda genelde ülkelere göre değil server'lara göre takımlar çıkar. avrupayla kıyaslayınca da italyanların öne çıkması bayağı zor.
  • italyanlar zamanı en güzel kullanan insanlardır. oyun vs. gibi mal işi şeylerle uğraşmak yerine sanatla ilgilenirler. işe giderken expresso çakarlar. iş çıkışı şarap içip, ne yiyeceklerini ayarlarlar. akşam keyiflerine bakarlar. sabahları expresso çakmalarının sebebi italyan milleti uyumak bilmez. geç saatlere kadar takılır lar. haliyle sabah ayılmak için sert bir şey lazım.

kısacası oyunlara takılanları varsa da geneli keyfine bakar.
  • ağzı olan konuşuyor hastalığının son kurbanlarının önermesidir.

hatırı sayılır bir süre italya’da yaşadım. insanı kuzey ve güneyde tamamen farklı olmakla beraber çoğu biz türkler gibi kara saçlı kara gözlü, avrupa ortalamasından kısa boylu, sesini kolay yükselten, politik ve dini kargaşaların içinde halk kaybolurken politikacıları ülkeyi parselleyen bir milletler.

sanatı, rönesansı 15. yüzyılda kaldı arkadaşlar, bilginiz olmadan fikriniz olmasın kendinizi rezil ediyorsunuz. hayal ile gerçeği ayırt etmesini bilin. açın fifa live league bakalım kaç italyanla karşılaştığınızı görürsünüz.

dipnot: italyan alfabeside “x” harfi yoktur. espresso’dur o, expresso olsa duramazdın.
  • "oyun vs. gibi mal işi şeylerle uğraşmak yerine sanatla ilgilenirler" diyerek oyun oynayanlara laf çakan embesillerin entrylerine baktığınızda sadece futbolla ilgili yazdığını görebilirsiniz. gerçekten kendisinin çok elit zevkleri varmış.
  • italya dan reynor var mesela. kanada dan scarlett var. isveç ten serral var. yani hangi oyun? hangi oyuncu?
  • mala vurmaktan vakit kalmıyordur.
  • italyan erkeklerinin sürekli seviştiğini düşünen sözlük abazalarını ortaya çıkaran başlık.

he amk, oyun oynamayan herkes sevişiyor. kaç yaşındasınız siz? bu kadar mı sığsınız?

italyan erkekleri dediğiniz adamların karşısında italyan kadınları var, türk kadınlarından daha beterler, iş ilişkiye gelince nefes aldırmıyorlar.

çoğu italyan erkeği abaza, zaten onun dışa vurumu önünden geçen her kadına "ciao bella, come va?" diye yavşamaları. italyan kızları sevişmiyor bu adamlarla, bunlar da turistlere yavşıyor, hayatında iltifat duymamış kezbanlarımız da italyan erkekleri kendini çok beğendi zannediyor, bilmiyorlar ki adamcağızlar bizim erkeklerin italyanca konuşanı. italyan erkeklerinin erasmus'a giden türk kızlarını götürdüğünü gören, duyan türk erkekleri de adamları bir şey sanıyor.
  • italyan gramer olmaması olarak okudum başlığı. sonra entryleri okuyunca tekrar baktım başlığa oyuncu yazıyormuş.

(bkz: yaran yanlış okumalar)
hesabın var mı? giriş yap