şükela:  tümü | bugün
 • italyan senatör roberto calderoli, barış pınarı harekatı'na destek veren cengiz ünder ve merih demiral'a tepki göstererek, 'eğer demiral ve ünder milliyetçilik yapmak ve kürtlere karşı türkleri savunmak istiyorlarsa, istanbul ya da ankara'ya gitsinler. beşiktaş, f.bahçe ya da g.saray'a gidip, erdoğan'ın balkonunun altında alkış tutsunlar.' dedi.

  alman futbolculara da dediniz mi aynı şeyi? hani yahudileri sabun yapanların ırkı? bırakın da teröristler sizi kessin diyor tüm dünya. yanıbaşınızda sivillerinizi vursun, devletinizi bölmeye çalışsın ama susun. hassiktirin ordan. gönderin gelsinler. alper, selçuk gibi adamlara 3.5 milyon vereceğimize cengiz ve merih'e 5 veririz.

  kaynak
 • helal olsun kardeşlerime aslan parçalarıdır onlar, türktür. sizin gibi 17 farklı eylatten oluşup da milliyetçilik yapmıyorlardır. aslandır ikisi de, gerçekçidir, vicdanidir, vatanperverdir, türktür. göt italyanlar siz önce kendi içinizdeki birliği sağlayın.
 • gençler bilmez, italya zamanında abdullah öcalan'ı bir süre misafir etmişti.
  türkiye'nin baskılarına dayanamayınca deh dehlemişti apo'yu.

  faşist kelimesinin mucidi italyanları çok de şey yapmayın.
 • türkiye'nin yetiştirdiği iki önemli oyuncu hatta en önemli iki oyuncunun şu dönemde italya gibi terör destekçisi ülkede oynamaları şansızlık.
  erasmustan italyan arkadaşım bile her gün ypg, pkk, abc dbc vs.haberleri paylaşıp propaganda kurbanı olmakta.terör örgütleri italya'da fena çalışmakta. tabii italya'daki türkiye büyükelçiliği orada ne iş yapmakta bilinmez . kendilerini bilmem ama egemen bağış gibi torpille atanan birileriyse pek bir şey de beklemek doğru olmaz...
 • salak bir tane italyan senatörün tavrını italya'ya genellemek doğru değil diyebilseydim, lakin avrupa'da macaristan hariç tüm ülkelerin bu vicdansız, namussuz teröristlere karşı besledikleri sempati belli. kendi basın organlarında bile pkk ve diğer sikimsonik isimli terör örgütleri için 'gerilla', 'özgürlük savaşçıları' gibi aptalca nitelendirmeler yapabiliyorlar. artık hangi özgürlük savaşçıları bebeklere kıyabiliyorsa, öğretmen, doktor, müfettiş falan öldürebiliyorsa? sanırım o olmayan beyinleri algılayamıyor bunları.

  arkadaş neden almanya'ya aynı boku yiyemiyorlar diye soruyor da; cevabı çok kolay güzel kardeşim. almanya senelerdir bunların götünü topladığı için. evet bu almanlar, bize silah satışı keseriz falan cart curt diyor biliyorum da, adamların ekonomileri güçlü, avrupa'nın lideri, ingiltere'ye bile rahat rahat 'hadi siktirin gidin de işimize bakalım' diyebiliyorlar. avrupa'nın lideri pozisyonundaki bir ülkeye nasıl bu şekilde efelenebilirler, kaldı ki zaten öyle bir pozisyona girmelerini gerektirecek bir aksiyon yaşamıyor ki zaten almanya.

  lakin işte, bu devirde ekonomisi olanın borusu ötüyor işte. biri, 'i will destroy turkey' falan der, öbürü yahudilerden canlı canlı sabun yapan ülkeye gıkını çıkaramaz, bir diğeri cezayirde, afrikada soykırımın alasını yapmış fransa'ya bir şey diyemez. ama namussuz teröristlere hamle yapınca 'vay efendim şöyle, vay efendim böyle'. bu yazının ardından bunu söylemem yakışmaz ama ben de insanım ve tepkimi belirtmek istiyorum.

  'hassiktirin'.
 • italyan bir senatörün lafını, "italya'nın tavrı" diye yazmak pek doğru değil, amaç da bu zaten, sonra türkler avrupa'ya sit değil, türkler kötü.