• iştegidiyorum; cinsiyet: kadın; yaş: 36; il: ankara
    sevgilime kızınca onu aldatmaya karar verdim. biriyle buluştum. akşama kadar el ele gezdikten sonra otele gittik. benim kasıldığımı fark edince “yapmak zorunda değiliz” diyerek alnımdan öptü ve uyuduk. daha sonra sevgilimle barıştık ve akşam bir otele gittik. beni seks için sevmediğini göstermek adına duygusal bir şekilde sarılıp uyumayı teklif etti. sesimi çıkarmadım. bütün gece mışıl mışıl uyuduk. oof ki ne oof...uyumak istesem evimde uyurdum di mi? nerden çıktı bu hassasiyet, bu anlayışlılık?

meali: hadi bakalım itiraf com ahalisi bu görev size ait..
  • benyaptımnevar; cinsiyet: kadın; yaş: 19; il: istanbul
    geçen yaz anneanneme gittiğimizde bir yaşlı teyzenin gelip "sen kimin torunusun yavrum?" demesiyle anneannemle dedemin adını bilmediğimi fark etmiştim!

..zaten sonra da o evde yasayan evcil bir hayvan oldugumu anladim, ohh neyse rahatladim..
  • çok_ayıpp!; cinsiyet: kadın; yaş: 19; il: istanbul
    yaratıcı ilanlara bir ek de benden. “villalık arsa” adam yazmış, başka bir şey inşa etmeye kalkarsan tutmaz; çok net. salatalık turşu ya bu...

meali: her boş arsaya istediğim yapıyı kafama göre kondurabileceğimi zannediyorum. apartmanı diktiğimin ertesi günü kapıma dikilen belediye zabıtalarını ve dozerleri görene kadar adamın ne demek istediğini anlayamayacağım.
  • güzelvezekiyim; cinsiyet: kadın; yaş: 25; il: eskişehir
    dört yaşlarındayken annemle babamın düğün resimlerini görünce “ben niye yokum bu resimlerde?!” diye kıyameti koparmışım. bağarıp ağlama işini o kadar dayanılmaz bir hale getirmişim ki annemle babam gelinlik ve damatlıklarını tekrar giyip aralarına yüzümdeki zafer ifadesiyle beni de alıp resim çektirmek zorunda kalmışlar. fenayım ben fenayım.

meali: nickime bakmayın salağım ben salağım!..
  • pişmanjartiyer; cinsiyet: kadın; yaş: 27; il: istanbul
    haftasonu sevgilimle romantik takılalım, evde patlamış mısır hazırlayıp güzel bir film izleyelim dedik. film baştan sona çok duygusaldı, sadece bir sahnede kadının biri arkadaşına bir muz ve bir erkekle aynı anda birlikte olmaktan bahsediyordu fakat sahne diğer duygu yüklü onlarcasının arasında kaynayıp gidiyordu. film bittiğinde ben gözlerim dolu dolu sevgilime dönüp aşkla gülümsedim. sevgilimse fıldır fıldır gözlerle “biz de yapalım mı?” dedi! yok yok, kesin farklı gezegenlerdeniz biz.

meali: gecen gun haberlerde gotune kucuk raki sisesi sokan yasli amca haberini izliyorduk; hemen akabinde beni tekel bayine raki almaya gonderdi. yok yok, kesin farkli gezegenlerdeniz biz...
  • zacarie; cinsiyet: erkek; yaş: 23; il: izmir
    eski sevgilimden bana oral seks yapmasını istemiştim. ama daha önce hiç yapmadığını, nasıl yapıldığını da bimediğini söylemişti. ben de o an elimde olan bira şişesiyle nasıl yapıldığını göstermeye çalışmıştım. magmada bira şişesini yarısına kadar ağzına sokmuş gezen birini görürseniz o benim işte!

..kucukken en cok sevdigim oyun topumun insaatin oraya kacmasiydi..
  • yagmurkacagı; cinsiyet: erkek; yaş: 22; il:ankara
    bu yaşa gelmiş olmama rağmen kızların da biz erkekler gibi tuvalete girip kaka yaptığını kabullenemiyorum. (inanın bunu yazarken bile midem bulanıyor.) bu, bazılarınıza çok komik gelebilir ama benim için gerçekten çok büyük bir sorun. bütün hayatımı etkiliyo. bir kızdan soğumak için onu tuvaletteymiş gibi hayal etmem yetiyo. bu yüzden hala ciddi bir ilişki yaşayamadım. ağzı kokuyo diye ayrıldığım kızlar da oldu. en büyük derdim ise evlenince ne yapacağım. düşünsenize; o kişiyle 24 saat aynı evde yaşıycam. yanımda gaz filan kaçırsa ertesi gün ayrılırım herhalde. bu olayı aşamazsam yandım ben. off yaa.

..bi sisme kadin aldim gecenlerde.off yaa..super super..
    almanya'ya bizi ziyarete gelen babam, 10 gün boyunca, türkiye'deki kardeşlerime ve yakınlarıma yardım için gönderdiğim paraları kastederek, bunu yapmamam gerektiğini, herkesin beni “alamancı enayi” yerine koyup kullanmaya çalıştığını, şimdi iyi para kazanırken birikim yapmam gerektiğini söyleyip durdu. ama aynı babam türkiye’ye gitmeden 2 gün önce, uçak parasına ilave olarak, harç, sigorta, taksi için yaptığı masrafları, ayrıca bir dizüstü bilgisayar, bir dijital fotoğraf makinesı, bir televizyon, bir dvd recorder, bir video kamera, yeni arabası için 10.000 euro, evlerindeki eşyaları yenilemek için de ayrıca 3.000 euro istedi! ve en bombası da, paramı çar çur edebileceğimi söyleyerek, birikimimi ona göndermemi "benim iyiliğim" için teklif etti!

(bkz: oha)
    ..ne is yaptigimi ben bile bilmiyorum..
  • martıpisipisi; cinsiyet: kadın; yaş: 22; il: duzce
    yazlığa gidecekleri için dedemin ölümünün birinci yılında okutulması gereken duaları bir ay önceden okutan bir annem ve anneannem var.. ne tatil meraklısıymışsınız bee..

meali: yatalak olan dedemi, bu durumda tatile gidemeyeceklerini düşünen annem ve anneannem öldürdü.
  • zacarie; cinsiyet: erkek; yaş: 23; il: izmir
    eski sevgilimden bana oral seks yapmasını istemiştim. ama daha önce hiç yapmadığını, nasıl yapıldığını da bimediğini söylemişti. ben de o an elimde olan bira şişesiyle nasıl yapıldığını göstermeye çalışmıştım. magmada bira şişesini yarısına kadar ağzına sokmuş gezen birini görürseniz o benim işte!

meali:bir gun yine toy sevgilime anal seks istedigimi soyledim.
    eeee ya biliomus onu ya.valla bak.yeminle ya.
hesabın var mı? giriş yap