• bir çerçeveye oturtulamamış ya da oturtulduğu her çerçeveyi yamultmuş sevişmenin adı.
  • ayrıca taptaze bir film. romantik komedi gününüzdeyseniz trailer'ı bile çok eğlenceli.

http://www.apple.com/…ers/universal/itscomplicated/
  • meryl streep, steve martin, alec baldwinin oynadigi, nancy meyers'in yonettigi, uc dalda altin kure adayligi bulunan, romantik komedi.
  • bağlılık lafının b'sini duyunca kaçan erkekler için ideal ilişki türü.
  • kar yağarken bi elimde sıcak çikolata, bi elimde sigara, yorganın altında evde tek başına izlemekten müthiş zevk aldığm film. çıtır çerez evet, ama bana çok keyifli bi öğleden sonrası geçirtmiştir :)
  • dun bu filmi izlerken uyumusum ya ben?

sabah kalkinca hatirladim bitiremedigimi. klasik bir pazar filminden farki yok cunku, kopuk kopuk birbirine ucuca eklenmis sahnelerden ibaret film. akici bir senaryo yok, dolayisiyla da uyutuyor. gereksiz kisacasi.
  • facebook'taki malum seçeneğin etkisiyle türk sinemalarına abuk bir isimle merhaba demiştir.
    (bkz: ilişki durumu karışık)
  • jake* ile jane*in yatak odasında geçen şu diyaloğu pek bir hoştur.

--- spoiler ---
    jake:you know, i think this is very french of us.

jane:how is it french of us?

jake:i have a young wife but i am having sex with my old wife.

"old" lafına takılan janein yüzünü buruşturmasından ve jakei dürtmesinden sonra jake şöyle düzeltir.

*not old. you know, ''ex.'' i didn't mean ''old.''
    *
    --- spoiler ---
  • did you hear about morgans ile karşılaştırıldığında harika bir filmdir. romantik komedi ama cıvık romantizm ya da aptal aptal komedi unsurları barındırmıyor. cıvık da nerden geldiyse aklıma. (bkz: cıvık müdürüm afedersin)
  • keyifli bir film.

izlerken elinizde olmadan filmin konusu dışına çıkabiliyorsunuz.
    dekorasyon meraklılarını kendinden geçirebiliyor, kapı da çok güzelmiş, mutfak da harikaymış, allahım ne güzel bir ev o öyle, nee bir de serası da mı var, domates topladığı sepet bile harika diye izletebiliyor.
    erkekler bu ayrıntılara takılmıyorlardır tabi ama olsun, onlara da hitap edip o inanılmaz güzel görünen yemekleri eklemişler, çikolatalı kruvasanlar falan.. acıktırıyor insanı.
hesabın var mı? giriş yap