şükela:  tümü | bugün
  • kısıtlı vaktim olduğu için izlemekte kararsız kaldığım şu dizilerden " ya bu harika ötesi yani izlemeden ölme" denecek kadar iyi olanlarla ilgili önerilerinizi almak isterim. tam tersi vaktin kısıtlıysa hiç bulaşma arkadaş diyeceklerinizi de. aşağıdaki listeden bir kaç dizi izleyecek olsanız neler olurdu mesela.

xx
    house of cards, wynonna earp, poldark, broadchurch, twin peaks 3.sezon, quantico, peaky blinders, anne with an e, frontier, outlander, black sails, the man ın high castle, the white princess, genius, the leftovers, sense 8, the 100, z nation, mr robot, penny dreadful, killjoys, the strain
  • son bir kez daha güncelliyorum
  • house of cards ı izlemek gerek sanırsam poldark ailecek izlenebilir strain toro hatrına izlenebilir. broadchurch sağlam bir drama gibi duruyor outlander, genius da ailecek izlenebilir
    killjoys kolay kolay onay almayacak gibi benden. diğerleri ile ilgili takibim sürmekte
  • wynonna earp, twin peaks 3.sezon, quantico, the man ın high castle, the white princess, genius, the leftovers, sense 8, the 100, z nation, penny dreadful, killjoys, the strain ile ilgili olumsuz görüşler daha önde şu an

leftovers ve house of cards 1. sırada

poldark ve outlander ın ortamını sevdim. anne with an e ile birlikte ailecek izlenebilir.

hala kararsız olduklarım: broadchurch,peaky blinders, frontier, black sails,mr robot

strain aslında iyi gibiydi ama çok uzatılmış sanırsam.