• bu sonbahardan beri kendini londra zanneden şehir. yıllardır bu kadar kesintisiz yağmuru ilk kez görüyorum burada. yakında isyan edip kendimi eve kilitleyeceğim böyle devam ederse. bıktırdı.
  • günlerdir aralıksız yağan gök gürültülü sağanak yağmuruyla psikolojilere oynayan şehir.
  • günlerdir aralıksız yağan yağmuruyla özüne dönmüş, küçüklüğümüzü hatırlatan biriciğimizdir.
  • yağmurla bir başka güzel izmir. hiç bitmesin istiyorum.
  • şu an evim ana karadan bağımsızlığını ilan etti. yunanistanin gelip bayrak dikmesini bekliyorum. pencereden de olta atıyorum. gündüz kefal yapıyor gece de iri çupra yakalıyorum.
  • yağmurun hız kesmeden devam ettiği şehir. arada şaka yaptım der gibi duruyor, sonra tekrar şiddetleniyor. yağmur bulutları izmir e kafayı takmış vaziyette. şimşekler fena, yer gök inliyor.
  • son günlerde ve hala kendini londra sanan şehir. altyapı vs. olmaması çok güzel yersen ....
  • şimşekler yıldırımlar 20-30 saniye aralik verip tekrar tekrar çakıyorlar. korku filmi havasında bir gece geciriyoruz..
  • 4 gündür neredeyse aralıksız yağış var ve 4 gündür aralıksız evdeyim.bu durum için huzurlu ve mutluyum.
  • coğrafi olarak çaktırmadan doğu karadeniz bölgesine dahil edilmiş olmalıyız.
hesabın var mı? giriş yap