• hem çok sevdiğim hem çok sıkıldığım şehirdir.
  • iş sebebiyle 2 yılımı geçirdiğim türkiyenin en yaşanılır şehri.
  • izmir'de güzel bi ekmeküstü (çırpılmış yumurta + sucuk vs. gibi) yenecek nereler vardır merak etmekteyim.
  • son yıllarda kötüye gitmeye başladı
  • mustafa kemal'in askerleriyiz deyip pkk ya oy veren vatansızlar ile dolu şehrim.
  • yaklaşık 2 hafta önce, son yıllarda tek başıma en kaliteli vakti geçirtmiş şehirdir. asla unutulmayacak olandır. 1 haftalığına arkadaşımın yanına gitmiştim. o gün arkadaşımın bir işi çıktı. bana da çekinerek söyledi ama ben tek başıma takılmayı çok sevdiğimi söyledim. gerçekten de öyle yalan söylemiyorum.* işin özü yaklaşık koskoca bir günü hiç ama hiç sıkılmadan kulağımda kulaklıkla geçirdim. umarım bu şehirde yaşayanlar değerini yeterince biliyordur.
  • 20 ilden fazla il gezdim. abartıldığı kadar varmış dediğim cennet köşesidir izmir.
  • an itibariyle kısa kollu tişört ve şortum ile markete gittiğim şehir. ha birde ayağımda terlik var.
  • birçok seyyahin hakkında"feminen bir şehir" diye yorum yaptığı tatlı ege kenti.hakikaten de insanı içine alan kadınsı bir çekiciliği var.somut olarak çok fazla bir sebep göstermiyorsunuz ama bir şekilde baglaniyorsunuz bu güzel sahil şehrine.istanbul,ankara,antalya ve izmir de yaşamış biri olarak izmir'in çok farklı bir yeri vardır bende.dünya ya bir daha gelsem ve türkiye de yaşamam gerekse hiç düşünmeden izmir'de yaşamayı tercih ederdim.
  • üşümelik havalar kendini hissettirmeye başladı
hesabın var mı? giriş yap