• adil şahintürk gibi sapkınlara alışmıyoruz çünkü insanız biz insan.
  • çocuğumuzu okula bile göndermeye korkmamız gerektiğini gösteren iğrençliktir.

lakin aile bakanı demeden ben diyeyim;

buna bir kere rastlanmış olması hizmetleri ile ön plana çıkmış bir kurumumuzu karalamak için gerekçe olamaz.
  • okurken kanım dondu,nefes alamadım,minicik masum bedenlere yapılan sapıklığın cezası çok ağır olmalı.annelerin olayı normal anlatmaları psikolojilerinin bozuk olmalarına bağlıyorum.belli ki onlarda yaşamış.umarım en kısa zamanda çözüme ulaşır.ülkede nerelerde neler yaşanıyor daha kimbilir biz bu satırları yazarken.kızımı okula bile göndermeye korkuyorum artık.
  • oyle veliler olmali ki o okulu basicak ve o mudure istedigini yapacak.
  • adalet denilen şey sana bana kalmadı tamam da çocuklara da mı kalmadı. 1.5 yıl vermişler başta bir de şaka gibi kafayı yedirtir. birileri de söyleseydiniz emekli ederdik demiş. niye o adam sokakta çocuklarla iletişim kurup onları kandıramayacak mı? müdürlük sıfatı gidince şerefsizliği silinecek mi otomatik? başta 1.5 yıl verenler de üstünü örtmeye çalışanlar da alışın diyenler de...hepinizden iğreniyorum
  • 1,5 yıl boyunca umuyorum ki o çocuklara yaptıklarının aynısını yaşar.. elimin tersiyle itiyorum kendisini bir tarafa ve gündeme çocukları alıyorum..

orada cinsel tacize uğramış çocuklar var.. bu çocukların çok hızlı bir şekilde psikolojik destek alması gerekiyor.. biz onlara yapılanları hayal ederek müdür için en acımasız dileklerde bulunuyoruz içimiz rahatlasın diye.. ama bizim okuduklarımızı o çocuklar yaşadı.. onların o küçücük hayatlarında böyle acı bir tecrübeleri var..

bu acı tecrübe onlara şunu öğretti.. "senden güçlü herkes senin bedenine istediğini yapabilir" bak o çocuklar bunu öğrendi diyorum.. onlar ileride anne olacak belki, yetişkin kadın olacaklar.. ama bu tecrübe eğer destek almazlarsa hayat boyu onları ezecek..

ben neler diyorum böyle ya.. adama 1,5 yıl ceza ancak vermişler, ben çocukların psikolojisi ne olacak diyorum.. bık bık yani.. nasıl bir ülke olduk biz böyle?
  • haber değeri taşımayan olay. orta doğunun bu foseptik topraklarında çocuğa sarkıntılık bir adamı ısıran köpek olayından farksız nazarımda. örneğin bir çocuğa eleştirel düşünce yeteneği kazandıran veya cinsel eğitim veren öğretmen veya ebeveyn çok daha sıra dışı bir haber malzemesi bence.
  • mutlaka ama mutlaka hakettiği cezayı alması gereken kişi. ömür boyu hapis yatmali ve toplumdan tecrit edilmeli. özellikle ayşe arman gibi popüler bir gazeteci haber yaptığı için takip edilecektir, bu da işin olumlu yanı.
  • o köyde de var bir anormallik. tacize ugrayan cocugun annesi de zamaninda bu adamin ogrencisiymis o da tacize ugramis. bunu bile bile nasil susarsin, evladini nasil o adama gonderirsin. sikatyeci olmayan pek çok veli var. o bölgeye yakin bir yerde gorev yapiyorum. ıddialarin hepsi dogru. tacize ugrayan ogrenci sayisi basina yansiyandan cok daha fazla.
    bazi iddilara gore bu adam icin koyde dansoz falan cagirtilmis zamaninda. cok sapkin seyler de duyduk ama her şey yazilmiyor işte.
  • itin önde gidenidir. umarım yakın zamanda belasını bulur!!! koruyanlar, kollayanlar allah sizlerin de belasını versin!!! beter olun hepiniz!!!

röportajı okurken o küçük çocuklar canlandı gözümde çok kötü hissettim.. saadet ögretmen ve onun gibi idealist insanlar iyiki varlar ve hep olsunlar inşallah..
hesabın var mı? giriş yap