• adam, carpool karaoke'lerde bir rüyayı yaşıyormuş gibi sanki. o an yaptığı şeye, yanındaki insanla birlikte şarkı söylediğine öylesine inanamıyor o yüzden öylesine memnun ve neşeli ki. bir noktadan sonra siz de onun için mutlu oluyorsunuz, en azından birimiz rüyasını yaşıyor diye.
  • filmlerde, talk show sirasinda ve her turlu organizasyonda kamera kapandigi an icinden yavsak bir orospu cocugu cikan obez arkadas.

etrafinda bir tek seveni yok, cogu is arkadasi kendisinden tiksinme derecesinde nefret ediyor.

talk show'da reklam aralarinda konuklari veya seyirci ile hic bir iletisime gecmeyip cep telefonu ile oynuyormus.

talk show'unda calisan bir adamin soyledigine gore kendisi istemedigi surece asla kendisi ile konusulmasini istemiyor buna ragmen bir seye ihtiyacinin olup olmadigini , bu sigir obez soylemese bile sizin anlamaniz gerekiyormus, yoksa sinirleniyormus.

kamera onunde mutlu body positivist sisman imaji cizen james corden, kamera arkasinda kilosu ile ilgili en ufak bir gondermede cildirip deliriyormus.

kendisine fat shaming yapildigini iddia eden bu zavalli aslinda sismanligi sirf kendisini magdur olarak gostermek icin kullanmiyorsa adimi degistiririm.
  • craig ferguson'un yerine late late show'un başına geçen britanyalı.
  • kahkahası değişmediği sürece hep güldürür. o kahkahayı duyup da gülmemek veya "öeeff bu adam da baydı" demek mümkün değil bence. cınım ya, en sevdiğim topik.

edit: lan nasıl unuttum: aksan. aksan abi. hastasıyım ouuuğğ diye söylediği o'ların, yuvarlanan r'lerin. son bir şey daha: kanımca parmağında alyans olan ve karısından bahsederken gözleri parlayan her erkek adam gibi adamdır. corden da adam gibi adamdır, sadece güldürmek yetmez, karakter de lazım. bu adamda o da var.
  • itiraf etmek gerekirse ufak rollerle* sık sık gördüğüm ama adını bilmediğim bir oyuncuydu benim için. craig ferguson'ı da severim ama the late late show'da yaptığı carpool karaoke sayesinde sadece youtube'da yaptığı sükseyle bile programın* şimdiye kadarki şöhretini kat kat arttıran şahsiyet.

bi de o kadar şarkıcının yanında hiç gerilmeden, özgüvenden gram kayıp yaşamadan bir yandan araba sürüp bir yandan da kafa sesine çıka çıka şarkı söylüyor, konuklardan övgü topluyor ya, helal valla.
  • her izledigimde pozitif enerjisi, guleryuzu ve nesesiyle beni mutlu eden sovmen. sarkiciligi da bonus. cok seviyoruz.
  • youtube'da james corden, tv'de james corden, amazon prime videos'ta james corden, netflix'te james corden. bu adamdan hiç kaçış yok mu birader?! talk showunu severek izlerdim birkaç sene öncesine kadar; öylesine gına geldi ki bir yapımda dahi görmeye takatim kalmadı. tam bir emrah safa gürkan vakası.
  • vay anasını lan, çok ilginç. konuk olduğu talk showlarda baya geyik bi insan izlenimi verirdi kaç senedir ama "amerikan talk showu ile nalaka james corden" demeden de duramıyorum.
    kendisine dair fikir edinmek için boyband geçmişine bakalım dfgdfg: http://www.youtube.com/watch?v=rswufxqhwkm
  • david beckham'a yaptığı şaka epey komik.

https://www.youtube.com/watch?v=bf014eujrsi
  • ben bu adamı ilk doctor who'da görmüştüm. ilginçtir, bölüm oyuncusu olup da ikinci kez gelen nadir oyunculardandı. o bölümlerin etkisi midir bilmem, böyle hani bazen birisinin yüzüne bakarsınız, bunda hiç kötülük yok, çok da neşeli adam inşallah başarılı olur dersiniz ya. tabi hem başarı hem de bol para kastım ünlüyse bu kişi. foxlife'ta talk show'unu ve muhattap olduğu onca ünlüyü görünce baya bir sevindim. ingiliz olarak amerika'yı keşfetmiş helal lan dedim kendi kendime. football manager'da kimse bilmiyorken messi'yi keşfetmiş de büyüyünce sevinmiş gibi bir şey oldum.

bence gayet eğlenceli, komik adam. daha da başarılı olsun, neşesi eksilmesin inşallah...
hesabın var mı? giriş yap