• silent hill sayesinde tanıştığım ve her geçen gün kendisinden yeni birşey öğrendiğim, muhabbeti güzel kendisi iyi, süper insan.tanışıp ileride kuracağımız turizm şirketiyle silent hill a yapacağımız gezilerle zengin olup hayatın kaymağını yemek istediğim suser...
  • yüzyüzeyken acayip depresif ve huysuz teenage halimi görmüş biri, bilgisayar başında bira keyfi yaparak yine bilgisayar başında olan beni kıskandıran, çok güzel tabler yazan ve çok güzel şarkı söyleyen, kısa sürede sevdiğim insanlardan.
  • bir zamanlar * ne yaptıysak ayıltamadığımız ` :kahve` * * , her haliyle muhabbetine doyum olmayacağına kanaat getirdiğim müzisyen. öyle bir insandır ki kendisi, iki gün için ankara dışına çıkarsınız ve yolda * onu evine giderken görürsünüz. * an itibariyle beni yeniden dogmusa cevirmek için müzik yapmış yazar. (bkz: new born) * *
  • sofistike. *
  • belli bir saat ve gun var ( ben hala bilemiyorum ) mm de goruyorum onu. o bilemedigim saat gelse de gorsem diye bekler dururum. *
  • futboldan iyi anlayan ve futbol yorumlarinin hastasi oldugum yazar. *
  • silent hill entrylerini okuduktan sonra kesin tanı$malıyım dediğim suser.okuduğum entrylerini bilgisayarımın harddiskine kopyaladığım*devamını getirmesi için dualar ettiğim organizmadır kendileri.
  • sidikli kontesvasıtasıyla, kendisiyle bir kış gecesi tanışmışlığımız vardır. şeker insandır ki gülümser kendisi içten. bir de anladığım kadarıyla dinleyicidir, müzik insanıdır. hal böyle olunca insanlardaki müziği de elbet keşfeder.
  • super komik entrylerin sahibi, 3 yillik komsum, bol gurultulu insan. bilgisayar oyunlari uzmani.. muhabetine doyum olmaz. ayrica muzisyendir kendisi.
  • artık radiohead çalan amator ruhlu gurubumuzu kursak iyi olacak insan.
    valla o davulcu bulacak, ben bas çalacam, çok eğlenecez, duygulanacaz bi de..
    ama sorun oluyo mu, olmuyo, her seferinde aynı şey oluyo..
    ah james sunderland ah...
hesabın var mı? giriş yap