• japone kollar acilir
    (bkz: seks seks seks)
  • karpuz kollu ve yarasa kollu elbiseler düşünülürse baştacı edilebilecek gene 80 lere ait(gerçi şimdi epey populer)elbiseler için kuıllanılır.''ayy ben japone yakalı elbise aldıııım'' denirdi..ben diyemezdim çünkü annem alırdı elbiselerimi ufaktık..benim mesela karpuz kollu bir elbisem vardı çocukken.3 gün üstümden çıkarmamıştım böyle beyaz üstüne puantiyeli birşeydi çok havalıydım çünkü etekleri de dönüyodu,etekleri dönüyodu derken kulos etekleri hatırladım birden..kulos eteğim ve yarasa kollu elbisem olmadı çocukken,bir ara şey vardı aklıma geldi şimdi..streç taşlanmış kotlar kızların üzerinde..1 sene boyunca tutturdum anneme ''alalım nolaaaar'' diye. ''sana yakışmaz kızım sen çok zayıfsın'' dedi dedi ama sonunda dediğim oldu(aslında dediğim olmamış annem lanet olsun giysin de görsün diye götürmüş) mağazaya gittik..denedim..daha soyunma kabininden çıkmadan çıkardım pantolonu allahım o ne faciaydı bir daha da streç kot demedim annemin sözünden çıkmadım.hala da hazetmem streç şeylerden.bir de uzun dönem garson beden oldum ben.çok aşağılayıcı birşeydi..dükkana girerdik adam derdi anneme ''hanfendi buyrun'' annem hemen patlatırdı ''garson beden bakıyoruz''..
    sonra derler neden büyümeye özenir insanlar diye..al.
  • hem kolsuz elbiseye, hem de omuz kesimi olmayan, bol ve geniş kollu (kimono gibi) elbiseye japone kollu denir
    bir de fransızlar japon erkeğine japone der.
  • bir kol cesididir. kol kokunden itibaren giysinin kolsuz oldugu anlamina gelir. kolsuz bluz, elbise, ceket gibi giysilere terziler japone kollu der.
  • fransızca japonais yani japon'dan gelir
  • ligimizin en iyi türk supportudur bu çocuk. daha genç yaşında fenerbahçe'ye kaptan oldu. başarıları daim olsun inşallah.
  • kolsuz, bol ve geniş (kadın giysisi). dolayısıyla japone kol deyince anlaşılan bir görüntü oluşuyor, ama o görüntüyü sağlayan şey bir çelişki/paradoks.
  • royal youth’a transfer olan destek oyuncusu. en iyi yerli destek.

edit: supermassive’e gitti.
  • profesyonel league of legends oyuncusudur. mevki : support
  • şu zamanlar nasr espor league of legends takımı destek oyuncusu olarak mesleğini icra etmektedir. şu sıralar twitchte yayın da açmaktadır. ismi bahadır çolak'tır.
hesabın var mı? giriş yap