• son fragmana bakılırsa yine güzel dövüş sahneleri ile salonda sanki bizi dövüyormuş gibi hisettirecek olan film.

https://www.youtube.com/watch?v=jyzu7lfgjyk

dergi, kalem, makas, havlu ne varsa at üstümüze jason baba!

yine serinin klasiği araçlı kovalamaca da bu filmde bizimle olacak. görebildiğim kadarıyla las vegas ve atina'da aksiyonu zirve yapacağız.
  • herkesin vizyonda sevdiği bir kahraman vardır. kimi batman 'i sever, kimi spiderman 'cidir. kimi sherlock holmes 'ün zekasını, kimi deadpool 'un ukla tavırlarını beğenir. işte benim de tüm filmlerini 2'şer kez izleyecek kadar sevdiği kahraman jason bourne 'dur.

aaron cross dahi geldiğinde sırtımı dönmemiştim zira jason bourne esintisi verebilecekti. ama inadından vazgeçen matt damonın, paul greengrass ile serinin yeni filmine soyunduğunu duyunca resmen havalara uçtum. istiyorum ki ülkeden ülkeye gezelim, tren maceraları olsun, kış olsun, kasvet olsun, işin gizemi korunsun ve serinin devamını sağlayacak bir sona sahip olsun.
  • normalde öyle izlediğim filmleri bir daha izleme alışkanlığım yoktur ve aksine nefret ederim..ancak jason bourne üçlemesini kaç kere izledim sayamıyorum...son çıkacak filmini de inanılmaz bir heyecanla bekliyorum....''bu kez hatırlıyor''

(bkz: you know his name)
  • yeni filminin vizyon tarihine 4 gün kalan reyiz.

o zaman ne durursunuz bre;
    tez 4 gün içinde üçleme bir kez daha izlene!

çünkü, o geliyor.
  • gösterime girmesine 4 gün kala, ilk 3 filmin 90 sn'lik kısa özetini matt damon yapmış.

https://www.youtube.com/watch?v=n3djlrfbtu4
  • jason bourne serisini yüz kere izleyen biri olarak aşırı heyecan uyandıran filmdir. bourne legacy gibi bir hayal kırıklığı sonrası ilaç gibi gelecektir.
  • son filmi gösterime girdiğinde istanbul'da bir jason bourne zirvesi çağrısı yaptığım seridir. organize olalım. yeşillik lütfen.
  • 29 temmuz'da vizyona gireceğini öğrendiğimden beri inanılmaz bir mutluluk yaşadığım olağanüstü film. jason bourne'ı inanılmaz özlediğimi filmin fragmanını görünce anladım. heyecanla ve ilgiyle bekliyoruz.
  • çok açık ve net gideceğim hayranlar darılmasın isterim, ancak serinin ve belki de sinema tarihinin en tırt filmidir.

senin elinde matt damon, alicia vikander, tommy lee jones, vincent cassel gibi bir kadro var, hepsi tek başına ödül avcısı bu mu yani çıkan eser.

filme gelecek olursak bir konusu yok ne yazık ki, derdini anlatamıyor çünkü dert yok. 6-7 dakikalık bir kliple toparlanacak mevzu nasıl iki saate yayıldı anlamadım.

filmin %97'si 200m solda - copy that! repliği ile geçiyor.

replik demişken matt'in 4, vincent'ın 6 satır repliği var, alicia desen performans sıfır beton gibi başlayıp beton gibi bitirdiği bir film, tomy lee jones biraz kendinde o kadar.

geri kalan bir kaç dövüş ve araba sahnesi. yazık. franchise uğruna yemişler hikayeyi :/
hesabın var mı? giriş yap