• 'en düşük iq'lu simpson' ünvanını homer simpson'ın elinden alan şahıs.
  • britneyden sonra cikmi$, bagira cagira $arki soyleyen, yaki$ikli bir oglanla a$k sahneleri dolu klipler ceken yeni nesil sari$inlardan biri.
    her $eyin ba$i aslinda mariah carey'dir. mariah da whitney houston'u ornek aldigina gore, whitney'i de hirpalamak gerekir bu durum icin. e whitney de aretha franklin'i ornek almi$.(bkz: sonsuz)(bkz: ne dedim ben simdi)
  • tipiyle tarzıyla klasik "amerikan güzeli"
  • ton balığını tavuk sanmasının önündeki (evet arkası diil önü) esrar perdesini bugün supermarkette ton balığı almaya çalışırken araladığım insan: bu amerikalılar genel anlamda jessica simpson'dan zekaca çok ileride insanlar olmadıklarından olsa gerek, herkes anlayabilsin, herkes ton balığı yesin diye, ton balıklarının üzerine chicken of the sea yazma gereği görmüş üreticiler. altında da onun yaklaşık üçte biri bir fontla tuna fish yazmaktaydı. yani kız ne yapsın... memleket memleket olsaydı belki ton balığını deniz tavuğu sanmayacaktı o da..
  • whitney houston ın ölümü üzerine demiş ki;

"ilk kez onun şarkılarıyla sesimi keşfettim. bugün idolümü kaybettim."
    seveni de vardır kırmayalım da, en son baktığımda keşfedememiştim ben kendisinin sesini.
  • medya dünyasında en çok prim yapan özellikler basiretsizlik ve yeteneksizliktir. jessica simpson bu iki özellik açısından zirvede yer alan bir kişi olarak kanımca pop müzik tarihinin en kötü şarkıcılarından biridir ve işbu sebeple amerika'nın popstarlarından biri olması şaşırtıcıdan öte, beklenendir. kendisinden sanatçı olarak bahsedilmesi abesle iştigaldir; ancak yaptığı her işi eline yüzüne bulaştırması, şarkı söyleyememesi, gayet itici bir tipi olmasına rağmen kendisini çok seksi sanması gibi trajikomik atraksiyonların hepsi birden bir araya geldiğinde, size yeni bir medya yıldızı (zikstar) daha çıkıveriyor işte. buyrun, tepe tepe kullanın, ama çabucak eskitiverin, ok? daha sırada bunun gibi binlercesi var..
  • olur da bir gün best of albümü çıkarmaya karar verirse kendisine benden bir isim önerisi olarak (bkz: greatest tits).
  • babasinin cikip “jessica never tries to be sexy. she just is sexy. if you put her in a t-shirt or you put her in a bustier, she’s sexy in both. she’s got double d’s! you can’t cover those suckers up!" dedigi insan. ilginc bir baba-kiz iliskisi tabi, evet.
  • newlyweds programını cansıkıntısından izlerken;bir film mi,reklam mı bilmiyorum,öğle bişeyin çekimlerinde kendisinin ne kadar zeka kıtı olduğuna tanık oldum...bir cümlecik repliği vardı,on çekimde ezberleyemedi,yirmi çekimde de takıldı...otuzda ancak söyleyebildi;ben kafayı yedim...ama kocası ilk tekrarda söyleyiverince kızın suratı yamuldu,programın en güzel anı buydu şahsen!!!
    bunlar nasıl meşhur oluyo yaw anlamadım!!
hesabın var mı? giriş yap