kimi raikkonen

  • 1914
  • 3
  • 2
  • 0
  • 3 gün önce

g noktasını ararken kaybolan adamın günlüğü

teorik olarak asla varolmayacak olan günlüktür. bunun iki ana sebebi vardır:
1-) tüm erkekler çok iyi sevişip, birlikte oldukları kadının g noktasının yerini hemen bulma yeteneğine sahiptirler, bu noktayı aramakla vakit bile kaybetmezler.*
2-) erkekler günlük tutmazlar, eğer tutarlarsa ibne olacakları endişesine kapılırlar.

sözlüğün konsept limitlerinden uzaklaşmayarak bu günlüğün nasıl bir şey olabileceğini kestirmeye çalışalım. günlüğü tutan adamımızın ismi x olsun. aslında adamımıza mehmet veya ali gibi sık kullanılan bir isim vermek isterdim, ancak bu, ahmet'leri mehmet'leri kızdırabilirdi. hatırlatmakta fayda görüyorum: onların hepsi müthiş sevişir ve g noktasının yerini çok iyi bilir.

---------------------

sevgili günlük,
sen de farkındasındır, artık günlük tutmaya başladım. ve bu sanırım siki tuttuğum anlamına geliyor. ibneleşiyor muyum neyim?
bari sana karşı dürüst olayım: arkadaşlarıma yalan söylemekten bıktım. siktiğim kızları nasıl zevkten havalara uçurduğumu anlatmaktan bıktım. aslında kızların gözlerinin içine baktığımda bir şeyleri eksik yaptığımı hissetmiştim hep. ama ne kadar çabalasam da bir türlü o eksik olan şeyi bulamıyorum. bana yardım et be günlük...

**********

sevgili günlük,
gözlerim açıldı. bir anda her şeyi kabulleniverdim! sonunda kendimle yüzleşmeyi başardım! sağol be günlük, sana yazmaya başlamak iyi mi geldi ne?!
biliyorsun, seks yapmak önemli benim için. alt benliğimde belki de basit bir ego tatmininden fazlası değil bu, ama seksin bana hissettirdiklerini seviyorum ve bu yeterli. "eh", diyeceksin şimdi, "ben zaten senin alt benliğinim, bana bunu söylemene gerek bile yok ki". ama bu kadar basit değil be günlük. olayı kaptım, diyorum. eksik olan şeyi farkettim!
evet, seksin benim için ne kadar önemli olduğundan bahsediyordum. haa orda duralım işte. "peki", dedim kendime, "sen kimlerle seks yapıyorsun"? elbette kadınlarla be günlük.. peki ben kadınların da benimle seks yaptığını bugüne kadar farketmiş miydim be günlük?
günlük: aaaa
"aaaa" olursun tabi. işte ben bunu farkettim bugün. ve bu, gelişimimdeki ilk adım oldu. evet, seksin iki taraflı bir işlem olduğunu kabullendim artık. ve "seks"in karşı tarafın da zevk alması gereken bir şey olduğuna inanmaya başladım. nasıl günlük? iyi gidiyor muyum? haha, harikayım be ne diyorsun!

**********

sevgili günlük,
internette araştırma yaptım ve bil bakalım ne öğrendim? g noktasını! kendimi iyi sevişir sanırdım be günlük, halbuki bilmediğimiz ne meretler varmış yahu? gerçi daha önceden duymuştum böyle bir şeyin varlığını, ama pek önemsememiştim. yanlış yapmışım.
sana g noktasını tanıtayım: kendileri çok mühim bi noktadır. kadınlarda bulunur.
ee şimdilik aklımda bu kadarı kaldı, yarın bi daha gireyim şu internete..

**********

sevgili günlük,
g noktası ile ilgili internetten bulduğum yazıdan öğrendiğim kadarıyla (artık aklımda kalanlar bunlar):
g noktasının bulunması pek meşakkatli bir iştir.
g noktası her kadında farklı farklı yerlerde bulunabilir.
g noktası kadının çok hassas bir noktasıdır. bir kadının g noktasına yapılacak ufak okşayışlar bile kadını orgazmdan orgazma sürükleyebilir. öylesine nezih bi noktadır ki bu g noktası, klitoristen bile daha hassastır (klitoris bızır demek).

**********

sevgili günlük,
kafam çok karışık.
kütüphaneye gittim bugün. yaptığım birtakım araştırmalar neticesinde şu sonuca ulaştım:
"g noktası fevkalade iyi bişeydir".
evet, bu! başka da bişey yok!! yani kitaplarda öylesine ballandıra ballandıra anlatılıyor ki, kadın vücudunu bilmesem bu g noktasının yerinde ormanlar, okyanuslar, vadiler, kumsallar falan var sanıcam. ama hayır biliyorum, bilmiyorum değil. az çıplak kadın görmedik bugüne dek allah için, ama benim gözümün takıldığı şeyler hep sınırlı oldu be günlük... göğüsler, bacaklar, popo, kuku; biliyosun yani bunları. neyse, sinir geldi..

**********

sevgili günlük,
bugün daha iyiyim. kafamı biraz toparladım. öğrendiklerimi tarttım ve sanırım dünkünden daha tatmin edici bir sonuca ulaştım. sana kısaca özetleyeyim:
bu g noktası gözle görülmeyen bir şey. kokusu falan da yok tabi, ancak dokunarak hissedebiliyorsun. varolduğunu biliyorsun, ama sikse seni haberin bile olmaz. (son cümlenin üstü karalanmış)
yarın y ile buluşucam. gerçi sen biliyorsundur ama ben yine de onu tanıtayım sana: y taş gibi hatun be günlük. bir içim su valla, yeme de yanında yat! ben de öyle yapıcam tabi, ama işi ağırdan alıyorum, güvercini ürkütmemek bağlamında.. bana şans dile günlük, şu g noktası serüveni başlasın artık!

**********

sevgili günlük,
sana dün geceyi anlatayım. y ile buluştuk. dışarda üçer bira gömdükten sonra evine gittik. kafası güzel olmuştu ve çok heyecanlıydı, bana vermesi an meselesiydi anlıycağın. ama ben acele etmedim. artık o eski aceleci, vurdumduymaz x tarihe karışmıştı ve y'nin karşısında bambaşka bir x vardı; rahat, işleri oluruna bırakan ve en önemlisi yatacağı hatunun isteklerini yerine getiren... haha, aslan gibiyim!
neyse günlük, öpüştük bir süre. sonra üstünü çıkarttı ve yatağa uzandı. eğer ben eski ben olsaydım göğüslerine yumulup iki dakka emer, ardından da küçük xi boxer'ımdan çıkarıp içeri salardım. ama yapmadım günlük.. sakin ve yavaş hareket ettim, ellerimi narin vücudunda gezdirdim. zevk aldığı her halinden belli oluyordu, bu arada ben y'nin g noktasını aramakla meşguldüm. her şey çok iyi gidiyordu..
ama bu g noktası denen şeyi bir türlü bulamıyordum. aradım, aradım ve aradım. bu arada y "hadi sok artık, daha ne bekliyorsun" diyordu, ama bu iş aceleye gelmezdi, önce g noktasını bulmalıydım, kitaplarda anlatıldığına göre ondan sonra işin kalanı kendiliğinden halloluverecekti zaten. ama olmadı günlük. olamadı.. bulamadım g noktasını. ve bu arada y'nin şevkinin kaçtığını farkettim. bir hamle yaptım içeri girmek için, ama geç kalmıştım. üstünü giyindi ve mutfağa geçti. çok utandım günlük. boxer'ımın içinde patlamaya hazır bir bomba duruyordu ve ben nasıl olduysa doğru teli kesmiştim. artık anlamıştım: bu bomba y'nin evinde asla patlamayacaktı...

**********

sevgili günlük,
bugün düne göre daha iyimser bir havadayım. dün yaşadığım kötü bir tecrübeydi, hepsi bu. herkesin başına gelebilir böyle şeyler, kafamı takmamalıyım. bir musibet bin nasihattan daha iyidir diyelim.
içimde güçlü bir heves var son günlerde; bunun sen de farkındasındır. şu g noktasının yerini keşfetmeliyim, bunu mutlaka başarmak zorunda hissediyorum kendimi. şu an hayattaki en önemli amacım bu belki de. sadece biraz zamana ihtiyacım var. ve de biraz daha bilgiye. biraz tüyoya, ipucuna. di mi günlük?

**********

sevgili günlük,
bugün kankayla birlikteydim. bir ara muhabbeti g noktasına getirdim. kanka çok yardımcı oldu bana, sağolsun. dedi ki: "tak fişi bitir işi! bir yandan seks yaparken, diğer yandan g noktasını bulmaya çalışırsın".
adam haklı. dur şu z'ye bir telefon çakıyım, hani şu geçen sene bir ara takıldığım hatun var ya...?

**********

sevgili günlük,
sana üç gündür yazamadım, bunun için özür dilerim. ama haklı sebeplerim vardı.
iki gün önce z ile birlikteydim. sevgili yapmış kendine. onun ne kadar iyi ve tatlı bir insan olduğundan bahsetti bana. neyse, lafı çok uzatmasına izin vermedim, eve çağırdım onu. birkaç güzel söz söyledim, unutuverdi hemen tatlı sevgilisini!
kısa bir öpüşme ve sevişme faslından sonra hemen olaya girdik. biraz gidip geldikten sonra g noktasını arama işine giriştim. iki elim birden z'nin vücudunda geziniyordu. bana çok tatlı sözler söyledi. aklıma en çok kazınanı şu oldu: "eskisinden daha iyi sevişiyorsun! eskiden vücuduma böyle dokunmazdın, yaşadığımız ayrılık sana çok iyi gelmiş!"
eheh, az çakal diilim ama, di mi günlük? neyse, antiritmik hareketlerle gidip geliyordum. ve ellerim g noktasını arama işlemine devam etmekteydi. ve o an z'nin çığlığını duydum. sonunda onu orgazm etmeyi başarmıştım günlük. g noktasını bulmuştum!
fakat yanılmışım. bunu z'nin yüzümde patlayan tokadını hissedince anladım. g noktasının yerini falan bulmamıştım. işin aslı utanç vericiydi. elimi (inan bana, farkında olmadan) onun kıç deliğine sokmuşum. lanet olsun! z'nin anal sekse karşı olduğunu biliyordum, ama zaten buna zorlamayacaktım ki onu. sadece g noktasını bulmaya çalışıyordum...
ona her şeyi açıkladım; "ama z", dedim, "senin g noktan..."
kapıyı yüzüme kapattı.*

**********

sevgili günlük,
kankayla buluştum yine. acayip kızdım ona. z ile başımdan geçenleri anlattım. "böyle şeyler olur kanki", dedi bana, "sen daha işin başında sayılırsın. bu tip olaylar benim başımdan da geçti. pek çok kızdan azar işittim g noktasını bulma serüvenimde".
ama beni şok eden şeyi sona saklamıştı, dedi ki: "ancak henüz ben de bir kızın dahi g noktasını bulabilmiş değilim".
ah be günlük, şu g noktası hayatıma girmeden önce ne kadar mutluymuşum!

**********

sevgili günlük,
lanet olsun! lanet olsun! şu z'yi bir bulabilsem eşşek sudan gelinceye kadar dövücem! pislik karı, geçen gece yaşadıklarımızı bazı arkadaşlarına anlatmış. onlar da başkalarına anlatmış, vs. vs... derken olay birkaç gün içinde efsane haline gelmiş.
hayır, bir kızın benimle geçirdiği bir geceyi arkadaşlarına anlatması benim için elbette bir gurur kaynağıdır. ama anlaşılan o ki pek iyi şeyler anlatmamış arkadaşlarına o gece hakkında. olay yayıldıkça da anlatanlar tarafından çarpıtılmış. bunu nasıl mı anladım? dün gece arkadaşlarla bi bara uğradım be günlük. ve barmen bana bir hikâye anlattı. al işte:
"...eheh abi ondan sonra herif kıza demiş ki: 'dur senin g noktana biraz masaj uygulayayım'. ve kızın götüne parmağını sokmuş! kız şaşırmış, 'sen napıyosun yaa' demiş, herif de cevaplamış: 'g noktası götte olmaz mı?' ahahaha....."
barmeni neredeyse dövecektim günlük. ama izin vermediler, attılar bizi bardan...

**********

sevgili günlük,
artık ünlü biriyim! ve madara olmuş durumdayım. her sokağa çıkışımda tanımadığım insanların alaycı bakışlarına ve sırıtışlarına denk geliyorum. kendimden utanıyorum be günlük! cesaretim kırıldı. kızlarla iletişim kuramıyorum...

**********

günlük bana karı bul lan allahsız!

devamını okuyayım »