• top sürüşünü özleyeceğim futbolcu. topu ayağına alıp rakip yarı alana doğru dikine gidişi gerçekten gaza getirirdi. attığı goller, asistler de cabası. şampiyonluğumuzun mario gomez'den sonraki en büyük mimari.

şu aralar kulübe ve takıma ayıp etmekle meşgul ama olsun, cezasını fikret orman kesecektir. ben yine de şampiyonluk için kendisine teşekkür ediyorum. yolu açık olsun.
  • galatasaray ile anlaştığı söyleniyor.
  • sosa işi artık inada bindi, yönetim ne karar alırsa saygılıyım ama , inşallah sosa'yı a2'ye gönderirler, orada çıkarsa antrenmanlara çıksın, çıkmazsa da kessinler maaşından, 33 yaşında da gider ancak bizden. terör falan bahane, milan şahane, yok öyle.

bugün gg'nin imza töreninde bir şeyler öğreniriz herhalde.
  • bu sezon vodafone arenada oynanan kayseriyor maçının 4. golünde topu çalıp cenk tosun'a attırdığı golü ve osmanlıspor maçının sonlarında kaptığı top ile attığı deparı ömrüm boyunca unutmayacağım. bu 2 maçta galibiyet garantiydi ama hala hırslı bir adam vardı karşımızda.

devre arası gitsin diyen beni 2. yarı oynadığı futbol ile göt etmişliği vardı. sadece bu adamın form tutmasıyla şampiyon olduk.

(bkz: #55886550)
    (bkz: #58258302)

ama şöyle bir durumda var;

(bkz: #57650157)

kafası rahatladı ve 2. yarı şovuna başladı.

inşallah iyi para kazandırıp aramızdan ayrılır.

yolu açık olsun.

amk çok özleyeceğiz ya.
  • ahmet nur çebi, ya getirir oynatır ya da istediğimiz paraya satar. rahat olun da azcık.

ribery'li galatasaray mı sandınız bu takımı?
  • başkan hakkında oldukça tatmin edici açıklamalar yapıyor. uzun süredir konuşuyor. oldukça sinirli, %100 haklı. jose sosa da, ac milan da bu işlerin bedelini ağır ödeyecek gibi duruyor.

başkanın son sözü "bedeli neyse ödetirim."
  • ben sosa'nın yerinde olsam "eyvallah, kalıyorum" der, sahada da yürürdüm. sonunda da al sana bedel deyip, maaşımı alır sezon sonu thug lıfe yapar çeker giderdim.

bedelmiş.. bedelini yesinler. futbolcular köle mi amk? adam seni şampiyon yapmış ve ailesini de düşünerek belki bir avrupa ülkesine gitmek istiyor, artık burada top oynamak istemiyorum diyor. diyor ki buraya iç savaştan geldi. e tamam kendinde söylüyorsun işte iç savaştan gelmiş, şimdi başka bir iç savaştan kaçıyor. bundan daha doğal ne olabilir.

herkes mafya olmuş anasını satayım ülkede.
  • sosa'nin ayrilmak istemesinde sorun yok, ancak sorun nerede var?

antremanlara mazeretsiz cikmamasinda sorun var...twitter'dan bu ülkede huzursuzum, ayrilmak istiyorum seklinde mesajlar yayinlayarak, besiktas'i milan önünde bonservis pazarliginda güc duruma düsürmeye calismasi da bir sark kurnazligidir.

muhtemelen cin menajer tayfasindan birisi ya da milanli 1-2 yönetici, "twitter'dan böyle bir aciklama yap ki, üzerlerinde baski olusturalim ve seni istedigimiz fiyata biraksinlar" akli fisildamis olabilir...

her sözlesmenin bir tazminat maddesi vardir. cok istiyorsa, sözlesmesini tek tarafli fesh edip, tazminat kosullarini da kendisi veya gidecegi kulüp, maddi olarak yerine getirir ve sosa serbest kalir; istedigi ülkede yasamina veya futbola devam eder.

ama su yaptigi, sözlesmeli bir oyuncunun yapabilecegi seyler degildir. yaparsa da, bugünkü muameleyle muhattap olur. bjk yönetimi sonuna kadar dik durmali, bu isin bir kere ucu kacarsa, türkiye'den hakli veya haksiz sebeplerle ayrilmak isteyen herkes twitter'dan mesaj yayinlayip hadi beni bedavaya birakin yoksa basiniza bela olurum uyanikligina girebilir...

milan'in verdigi 4 milyon avroya cebinden 2 milyon daha koysun, 6 milyona gitsin cok biliyorsa bu isleri...

sosa'nin medeni bir kentte yasamak istegine ancak saygi duyulur, ancak medeni ülkelerde yapilan hukuki gecerliligi olan sözlesmelere uymak da tercih degil, zorunluluktur. ok? hadi simdi bonservis bedelini getir ve sessizce ayril, kendinden sogutmadan.
  • başkan kelimesi kelimesine cevap verdi hakkında hala mal mal konuşan var. futbolcu köle miymişmiş... herkes mafya olmuşmuş. ne salak salak sorular bunlar ya?

sayesinde ülkemizde iç savaş çıktığını da öğrenmiş olduk. 1.

sosa beşiktaş'a kiralık geldi, ortamı sevdi, kendi rızası ile sözleşme imzaladı, bunun karşılığında kulübüne bonservis bedeli ödendi. 2.

bre angut; başkan bedeli neyse ödetirim derken, sosa'dan değil milan'dan bahsediyordu. 3.

hiç bir kulüp başka bir kulübün rızası olmadan sözleşmeli futbolcusu ile transfer görüşmesi yapamaz. 4.

sosa ve menajeri daha atatürk havalimanından patlama olmadan koştur koştur milana gidip transfer görüşmeleri yapmış. 5.

bu sözleşmeler tek taraflı imzalanmadı, hukuken ne gerekiyorsa yaparız dedi. bedeli neyse öderler dedi. hukuka başvurmak mı mafya olmak? 6.

beşiktaş nasıl ferrari'nin, del bosque'nin tazminatlarını ödediyse, cas'ta kaybettiyse, sosa da, milan da bedelini ödeyecek. tıpkı lassana diarra gibi. 7.

fikret orman: "11 eylül yaşandı abd'de..fransa'da stat önünde bomba patlattılar..oradaki sporcular ülkeyi mi terk etti?" dedi. 8.

birisi de diyor ki, madem göndermiyorlar, bütün sezon yat paranı al sözleşme sonuna kadar. tam çomar ahlakı işte. evet çok var bunu yapan ülkemizde. 9.

beşiktaş başkanı sosa'nın bugünkü şark kurnazlığına taviz verirse, türkiye'de hiç bir futbolcuyu tutamazsınız. canı sıkılan ben gideceğim diye tutturur. çocuk oyunu değil bu. nereye gitmek istiyorsa gider, bunun yöntemleri var. hem etik olarak, hem profesyonel olarak. 10

kendinizi angut pozisyonuna düşürmeyin.

fikret orman sosa konusunda son derece kararlı ve doğru bir duruş gösterdi.
  • sen sosanın yerinde olsan eyvallah kalıyorum der yatarsın, pektemeğin yerinde olsan ingilterede tatil yapar sonra gelir ameliyat olur yatarsın..
hesabın var mı? giriş yap