• besiktas'ta duran top kullanabilen tek oyuncudur. kim getirttiyse helal olsun, klas topcu.
  • anlık gazla yazmıyorum, zaten besiktaslı da degilim. sosanın dünya starı olmamasına şaşırıyorum, teknik, hız, kabiliyet, ne ararsan var. komple futbolcu adam.

ilk maçında, rıdvan dilmen: topla bulustugunda anladım, acayip kaliteli bak söyleyeyim güntekin" demissti.. hatta.
  • 70 kiloysa 50 si beyinden 20 si taşşaktan oluşan adamın dibi.
  • attığı frikik golünü sneijder atsaydı başlığına en az 75 entry girilmişti şimdiye kadar.
  • çok çok uzun süre sonra bana forma arkasına isim yazdıracak futbolcudur.

jose sosa
    5

hayat dersi gibi adam.

karizmatik, sert, kendinden emin, yetenekli ve güçlü.
  • uzakligi fazla olan bir noktadan hizli olmayan bir vurus yapmis, akhisar kalecisi kaleyi bos birakip ziplamis ve gol olmus. ve sneijder'in vuruslariyla kiyaslaniyor yuh amk.

besiktas böyle gollere hasretti onu anliyorum da abartmayin, kalede düzgün bir kaleci olsa söverdiniz ordan öyle vurulur mu diye...

attigi gol : http://m.youtube.com/watch?v=qykyff6e2fe

not: sosa'nin futbolunu ben de seviyorum ama bence bjk diego'yu alsaydi sosa'dan daha çok yararli olabilirdi, fener nasil kullanamiyo o adami anlamiyorum.
  • alex'ten iyi topçudur. hagi ayarında olup olmadığını anlamam için biraz daha maçını izlemem lazım...
  • dirseğinin biraz altına kıvırdığı uzun kollu forması, kaval kemiğinin biraz üzerine indirdiği tozluğu, dövmeleri ve ciddi surat ifadesiyle kendisine "tarzsın" diyorum.

bugün attığın frikik golüne de "avradını skiym, o neydi la öyle" derdim ama konumuz o değil şu an.
  • daha ilk golünde şampiyonlar ligini kazanmış ve dünya kupası finaline kalmış takımların 10 numaralı futbolcusuyla karşılaştırılmış beşiktaş topçusu. arkadaş tamam adam iyi tamam kaliteli teknikli falan da az bi ayarınız olsun.
hesabın var mı? giriş yap