şükela:  tümü | bugün
 • başlangıç seviyesinde bir elektronik sigara kiti. dahili bataryası (1500 mah), şarj cihazı ve iki adet 0.6 ohm bf ss316 coil ile gelmekte. kullanan yazarların yorumlarını merak ediyorum doğrusu.

  sitemkâr edit: lan allahsız pandalar oylayacağınıza iki kelâm da siz yazın cihaz hakkında, bilgimiz olsun. :(

  edit 2: siparişi verdik bakalım bekliyoruz. gümrüğe takılmadan ulaşırsa elime cihazı teste tâbi tutup sonuçları yazarım.

  kullanım sonrası gözlem editi:
  yok böyle bir şey! alın, aldırın; kullanın, kullandırın. buhar performansı gerçekten çok güzel. gavurların deyimi ile "real cloud machine and really good for cloud chasers." aroma performansı desen keza öyle. joyetech gerçekten güzel iş çıkarmış. 0.6 ohm'luk ss coilin işini yaptığına an be an tanık oluyorsunuz. alışma evresinde kısa nefesler çekip, hava ayarını mümkün mertebe kısık tutmakta fayda var. zira hayvan gibi vuruyor ciğerlere. söylenebilecek çok bir şey de yok aslında. canavar gibi alet. tam bir f/p ürünü. pişman olmazsınız.

  bi edit daha: çok yakıyor şerefsiz!
 • pro ve pro c olarak 2 yeni üyesi daha bulunan alet. pro da tankı 4 ml pro c de değiştirilebilir pil özellikleri gelmiş.
 • sahip olduğum e sigaram. bugünün benim için bir milat olmasını temenni ediyorum. likitimi koydum ve sigarasız günlere yelken açmak için yolculuğumuza başladık.
 • bugün elime geçen ve elektronik sigaraya ilk adımımı atmamı sağlayan elektronik sigara.
  artık sigara içmek yok. ben bu aleti çok sevdim. zahmetsiz, ufak ve aynı sigara içiyormuş hissiyatı vermesi gerçekten çok güzel. şiddetle tavsiye ediyorum değerli dostlar.
 • beni neden sigara içemeyecek kadar öksürtüo ciğerlerimin durduğu yerde sızlamasına ve nefes alırken ötmeme sebep olduğunu anlamadığım cihaz.
  normal sigara böyle yapmadı senelerce.
 • bugün başladığım e sigaram. öncelikle yakma durumu tamamen sizin likitinizle alakalı.

  cihaz tam bir canavar. sigarayı 2 3 günde 1 paket içerdim. bakalım bunda nasıl olacak. cihazı aldığımdam beri bir fırt bile sigara içmedim hiç canım istemiyor. kullandıkça editlerim.

  edit: benimki joyetech ego aio d22 imiş. 15 gün civarı içtim ve bıraktım. e sigara olayından sıkıldığım için bıraktım. tütün aldım denemek için, onu da aldığım gün bi heves içtim ama çok kötü geldi. son olarak vazgeçilmezim winston light'ın kokusuna bile tahammül edemedim ve 2 gündür sigara namına hiçbir şey kullanmıyorum. e sigara mı bıraktırdı ne oldu anlamadım ama bıraktım bu mereti galiba.
  ha bir de dün (bkz: allen carr) okudum biraz. zaten bırakma aşamasına girdiğimden bana çok mantıklı geldi. bir göz atın derim.
 • bugün aldığım e sigara. likit çok önemli bunu bi not alın kenara. onun dışında kullanımı rahat temiz bi alet umarım beraberliğimiz uzun sürer.

  yalnız neden bilmem alette mi problem var şarjı yarım saatte doldu bir gün dayanmadı. şarjı bittikten sonra içeyim dedim dilimi yaktı. beni bi aydınlatın değerli güruh
 • yere düşüp camı parçalanana kadar memnuniyetle kullandığım ve beni ziyadesiyle tatmin eden elektronik sigaradır kendileri. dediğim gibi kırdığım için ve memnun olduğum için aynısından almayı düşünüyorum. elinde olan yazar kişilerinin yeşillendirmesini rica ederim.

  editoryum: mesaj gönderen arkadaşlara teşekkür ederim. sağolsun taxirat yardımcı oldu, halloldu*
 • doğru kişiler bu cihazı tercih ederse hiç problem yaşamazlar. bu cihaz sigara çekimi, ve sigaradan e-sigaraya geçişte yeni başlayanlar için mükemmel sonuçlar veren bir cihaz. eleaf ijust 2 ile kıyaslamamak gerekli.

  ijust 2 direkt ciğer çekimi için tasarlanmış, ciddi derecede fiyat performans ürünü.

  ego aio çok şık küçük ciddi kaliteli yapılmış, kolay kolay coil derdi olmayan bir cihaz.

  sigaradan e-sigaraya geçip direkt olarak damlatmalı sistemden başlayabilir misiniz?
  tabiki hayır.
 • patlama riski olup olmadığını merak ettiğim marka. başka markaları da çok öven olduğu gibi bunu da öven kişi çok fazla, sonra yüzümüz gözümüz yanmasın?