şükela:  tümü | bugün soru sor
 • başlangıç seviyesinde bir elektronik sigara kiti. dahili bataryası (1500 mah), şarj cihazı ve iki adet 0.6 ohm bf ss316 coil ile gelmekte. kullanan yazarların yorumlarını merak ediyorum doğrusu.

  sitemkâr edit: lan allahsız pandalar oylayacağınıza iki kelâm da siz yazın cihaz hakkında, bilgimiz olsun. :(

  edit 2: siparişi verdik bakalım bekliyoruz. gümrüğe takılmadan ulaşırsa elime cihazı teste tâbi tutup sonuçları yazarım.

  kullanım sonrası gözlem editi:
  yok böyle bir şey! alın, aldırın; kullanın, kullandırın. buhar performansı gerçekten çok güzel. gavurların deyimi ile "real cloud machine and really good for cloud chasers." aroma performansı desen keza öyle. joyetech gerçekten güzel iş çıkarmış. 0.6 ohm'luk ss coilin işini yaptığına an be an tanık oluyorsunuz. alışma evresinde kısa nefesler çekip, hava ayarını mümkün mertebe kısık tutmakta fayda var. zira hayvan gibi vuruyor ciğerlere. söylenebilecek çok bir şey de yok aslında. canavar gibi alet. tam bir f/p ürünü. pişman olmazsınız.

  bi edit daha: çok yakıyor şerefsiz!
 • bir hevesle aldım ve çok kullanışlı olduğunu düşündüm. basit, ucuz, başlangıç için süper. fakat, coili 3. kez doldurduğumda boğazımı komple yaktı. ben mi yanlış kullandım, yoksa gerçekten de 3 kullanımda bir bu başıma gelecek mi? ürünü deneyen arkadaşlar cevaplayabilirlerse süper olur.
 • pro ve pro c olarak 2 yeni üyesi daha bulunan alet. pro da tankı 4 ml pro c de değiştirilebilir pil özellikleri gelmiş.
 • sahip olduğum e sigaram. bugünün benim için bir milat olmasını temenni ediyorum. likitimi koydum ve sigarasız günlere yelken açmak için yolculuğumuza başladık.
 • bugün elime geçen ve elektronik sigaraya ilk adımımı atmamı sağlayan elektronik sigara.
  artık sigara içmek yok. ben bu aleti çok sevdim. zahmetsiz, ufak ve aynı sigara içiyormuş hissiyatı vermesi gerçekten çok güzel. şiddetle tavsiye ediyorum değerli dostlar.
 • beni neden sigara içemeyecek kadar öksürtüo ciğerlerimin durduğu yerde sızlamasına ve nefes alırken ötmeme sebep olduğunu anlamadığım cihaz.
  normal sigara böyle yapmadı senelerce.
 • bugün başladığım e sigaram. öncelikle yakma durumu tamamen sizin likitinizle alakalı.

  cihaz tam bir canavar. sigarayı 2 3 günde 1 paket içerdim. bakalım bunda nasıl olacak. cihazı aldığımdam beri bir fırt bile sigara içmedim hiç canım istemiyor. kullandıkça editlerim.

  edit: benimki joyetech ego aio d22 imiş. 15 gün civarı içtim ve bıraktım. e sigara olayından sıkıldığım için bıraktım. tütün aldım denemek için, onu da aldığım gün bi heves içtim ama çok kötü geldi. son olarak vazgeçilmezim winston light'ın kokusuna bile tahammül edemedim ve 2 gündür sigara namına hiçbir şey kullanmıyorum. e sigara mı bıraktırdı ne oldu anlamadım ama bıraktım bu mereti galiba.
  ha bir de dün (bkz: allen carr) okudum biraz. zaten bırakma aşamasına girdiğimden bana çok mantıklı geldi. bir göz atın derim.
 • d22 modeli de çıkmıştır. bu model daha kısa ve daha ergonomik boyutlarda olup diğer tüm özellikleri aynıdır.
 • bugün aldığım e sigara. likit çok önemli bunu bi not alın kenara. onun dışında kullanımı rahat temiz bi alet umarım beraberliğimiz uzun sürer.

  yalnız neden bilmem alette mi problem var şarjı yarım saatte doldu bir gün dayanmadı. şarjı bittikten sonra içeyim dedim dilimi yaktı. beni bi aydınlatın değerli güruh
 • sıcak buhar veriyor diyenler, romalılar 1 ohm'luk coilleri deneyin birde.
  kendi kullandığım cihazdır efendim oldukça memnunum kendilerinden üstelik 0.6ohm kullanıyorum haftalık 15 tl coil 25 tl kurabiyeli likitim tek giderim e-sigaraya. paranız az ise alın işinizi görür.