şükela:  tümü | bugün
  • başlangıç seviyesinde bir elektronik sigara kiti. dahili bataryası (1500 mah), şarj cihazı ve iki adet 0.6 ohm bf ss316 coil ile gelmekte. kullanan yazarların yorumlarını merak ediyorum doğrusu.

sitemkâr edit: lan allahsız pandalar oylayacağınıza iki kelâm da siz yazın cihaz hakkında, bilgimiz olsun. :(

edit 2: siparişi verdik bakalım bekliyoruz. gümrüğe takılmadan ulaşırsa elime cihazı teste tâbi tutup sonuçları yazarım.

kullanım sonrası gözlem editi:
    yok böyle bir şey! alın, aldırın; kullanın, kullandırın. buhar performansı gerçekten çok güzel. gavurların deyimi ile "real cloud machine and really good for cloud chasers." aroma performansı desen keza öyle. joyetech gerçekten güzel iş çıkarmış. 0.6 ohm'luk ss coilin işini yaptığına an be an tanık oluyorsunuz. alışma evresinde kısa nefesler çekip, hava ayarını mümkün mertebe kısık tutmakta fayda var. zira hayvan gibi vuruyor ciğerlere. söylenebilecek çok bir şey de yok aslında. canavar gibi alet. tam bir f/p ürünü. pişman olmazsınız.

bi edit daha: çok yakıyor şerefsiz!
  • pro ve pro c olarak 2 yeni üyesi daha bulunan alet. pro da tankı 4 ml pro c de değiştirilebilir pil özellikleri gelmiş.
  • bugün aldığım ve beni e sigaradan tiksinderen cihaz. yok arkadaş hayvan givi yakıyor ya. yanık tadı ve kokusu geliyor likitten midir bilmem. kullananlar yardım ederse çok sevinirim.
  • sahip olduğum e sigaram. bugünün benim için bir milat olmasını temenni ediyorum. likitimi koydum ve sigarasız günlere yelken açmak için yolculuğumuza başladık.
  • bugün elime geçen ve elektronik sigaraya ilk adımımı atmamı sağlayan elektronik sigara.
    artık sigara içmek yok. ben bu aleti çok sevdim. zahmetsiz, ufak ve aynı sigara içiyormuş hissiyatı vermesi gerçekten çok güzel. şiddetle tavsiye ediyorum değerli dostlar.
  • beni neden sigara içemeyecek kadar öksürtüo ciğerlerimin durduğu yerde sızlamasına ve nefes alırken ötmeme sebep olduğunu anlamadığım cihaz.
    normal sigara böyle yapmadı senelerce.
  • satan birinden istanbul'dan elden edinebilirim.
  • bugün başladığım e sigaram. öncelikle yakma durumu tamamen sizin likitinizle alakalı.

cihaz tam bir canavar. sigarayı 2 3 günde 1 paket içerdim. bakalım bunda nasıl olacak. cihazı aldığımdam beri bir fırt bile sigara içmedim hiç canım istemiyor. kullandıkça editlerim.