• 27 yaş barajını 21'e çeken akıma uymuş rapçi.

kenar mahallelerden binbir zorlukla çıkıp ünlü oluyorlar, birçoğu da problemli hayatlara sahip zaten, bazı şeylere önceden eğilimliler. fazla paradan, ünden bu hallere düşürülüyorlar, eğer overdose değil de nöbetse çok daha acı. rip.
  • hayatını kaybetmeden önce eminem’in bugün yayınlanan (bkz: music to be murdered by) adlı albümünde bulunan“godzilla” parçasında eminem ile düet yaptığını öğrendiğim rapçi.
  • 3000'e yakın kayıtlı parçası olduğu söyleniyor. doğruysa senelerce yeni albümleri çıkar, annesi ve menajeri parayı kırar.
  • kendisini ilk kez 2018 yilinin yazinda tanimistim, albumu ciktiktan sonra apple music kendisiyle ozel bir program yapmisti, roportajlar, studio session, ozel videolar vs iceriyordu.
    arka arkaya iki single yayinlamisti tam da o aralar (bkz: rich and blind)(bkz: legends)
    kendi evimde aylardir yalniz ve cok yogun calisiyordum bu sarkilara sardigimda, surekli dinledim gunlerce. ilginc bir enerji veriyordu bana, sabah erkenden kalkip yatakta bazi sarkilarini dinleyip sonra kalkip hazirlaniyordum. bu sekilde gecen birkac haftadan sonra memlekete dondum, ailemle arkadaslarimla takildim. hayat 180 derece dönmustu sanki, o kadar mutlu o kadar pozitif bir yaz gecirdigimi hatirlamiyorum diyebilirim.
    iste tam o en karanlik donemde hep yanimda oldu juice wrld, sonra mutlu oldugumda da hic azaltmadim dinlemeyi, kardesime onerdim, arkadaslarima onerdim boyle boyle gecti gunlerr

sonraaa gectigimiz yilin aralik ayinda kardesim aradi, abi bizimki ölmüş galiba dedi, hemen girdim baktim, ne kadar uzuldugumu kimse tahmin edemez. en yakin arkadaslarimdan birini kaybetmis kadar uzuldum. actim yine o efsane albumunu dinledim biraz

sonra simdiye geldik, ilk tanimamdan 2 yil sonra, vefat edeli 8 ay olduktan sonra yine boktan bir yazin boktan bir zamanini yasamaya basladim. yine kulagimda jared kardesimin yeni cikan bir sarkisi, tabii artik onun da sesinde o ilk heyecani yok, ama bana gelecege dair verdigi umut hep duruyor. yine elimden tutuyor yanimda duruyor, ben yine atlatirim bu kotu gunleri keske sen de atlatabilseydin kardesim

huzur içinde uyusun
  • smile isimli şarkısı iki gün önce yayınlanan, 21 yaşında aramızdan ayrılmış olan rapper. özellikle şarkının sonundaki animasyon halindeki instagram canlı yayını üzmüştür. umarım gittiğin yerde huzurlusundur bro.
  • sevgilisi instagramda "clout" kasmaktadır.

ally lotti

(bkz: clout) (bkz: fame)
  • adini ara sira duydugum ama bir kac gun oncesine kadar ne sarkilarindan ne de olumunden haberim olan 21 yasinda hayatini kaybeden amerikali rapci.

gecen gun yeni yayinlanan albumu legends never die albumunden olan conversations sarkisi cok hosuma gitti ve surekli dinlemeye basladim. sonra lucid dream falan derken kendi kendime “neden haberim yoktu bu arkadastan” diyerek hakkinda okumaya koyuldum. bir de ne goreyim gecen sene aralik’ta hayatini kaybetmis.

yazdigi sarki sozlerinden ve hayat tarzindan pek de bu dunyaya ait olmadigini belli ediyor zaten. daha lisedeyken saglik sorunlari sebebiyle sigarayi birakmak zorunda kalan bir arkadastan bahsediyoruz.

bir de olum sekli de baya enteresan. polise yakalanip hapis yatmaktansa overdose’dan gitmeyi tercih etmis. gayet anlasilabilir boyle bir kisi icin.
  • özel jetinde 35 kilo esrar bulunduğu, muhtemelen bu kadar eroin bulundurmanın ömür boyu hapse yol açacağı amerikan topraklarında bir avuç hap içerek ölmeyi tercih etmiş rapçidir.

kendisinin adını ilk defa bugün haberlerde gördüm. muhtemelen haftaya kadar adını da varlığını da unuturum.

not: eroin - esrar düzeltmesi.
  • özel jetinde 32 kilo esrar, lean şurubu ve 3 silah bulunmuş.
  • öldüğü söylenen zenci rapçi.
hesabın var mı? giriş yap