• programindan birebir:

kadin-kocam benimle ters iliskiye girmek istiyo..napmaliiyim?
    -js- nasil yani? po-po-dan mi? zorla mi?

diyen sonra da evet ben bilincli bir psikologum diyen kisi...(bkz: psikologlara inanmamak)
  • hatirladigim kadari ile $oyle bir diyalog gecmi$ti, bir programinda. 6 sene evvel bu vakitler.(evet siyah mini etek vardi ustunde)
    -culide hanam, ben afyonun bi goyunden ariyom, he, beyim de burda $u an, sizi severek izliyoz, benim sorum $ey olaacadi, bizim oglan 7 ya$anda. eve ne saman misafir gelse pipisiyle oynamaya ba$layo. gac gere didim, oglum yapma pipin du$er deyi. hala yapiyo. ne yapmamiz lazim, bir turlu biraktiramadik yani, hep yapiyo yani, laf dinlemeyo yani.
    -ima, ima u doho cuk kucuuuuuuuk
  • atv öğle kuşağında "sesinizden bir sorun olduğu hemen anlaşılıyor" cümlesiyle bezeli bir jenerikle başlayan ve genellikle ev kadınlarının itibar ettiği, psikolojik danışmanlık kategorisinde türünün ilk örneklerinden bir program sunardı bu hanımefendi. uzun süre takip ettim ancak anne denen garip yaradılışlı kimselerin "oğlum yastığa sürtünüyor acaba ibne mi?", oğlum tuvalette uzun süre kalmaya başladı acaba ibne mi" "oğlum parmağını emiyor acaba ibne mi?" şeklindeki hayret uyandırıcı sorularından fazlasına pek rastlayamadım.

hemen her soruya cevaben "derhal bir uzmana danışın" diyen, anlıyormuş dinliyormuş gibi kafa sallayan, sürekli sırıtan ve evet nedense sürekli mini etek giyen bir insandır daha daha...
  • programına mini etek giyerek çıkar ve kameranın tam karşısında bacak basak üstüne atıp otururdu, sona da heceleyerek konuşurdu. onun bu şekilde konuşmasını çok beğenen insanlar var.*
  • istanbul üniversitesi psikoloji bölümü mezunu. gözlem görüşme tekniklerinde hocamız tarafından olumsuz bir rol model olduğu ima edilmişti.
  • "tanri'nin sesi kadin" adli kitabinin kapaginda kendi surati yer almaktadir, ama gozlerinin alti oylesine belirgin mordur ki nasil olur da bir kadin boyle bir resmini yirtmaz, ustelik kapaga koyar diye aylar boyu dusundurmustur herkesi. cook uzun zaman sonra kitabin yeni baskilarinda morluk az gozuksun diye butun resme az biraz mozaik efekti katilmistir, uzaktan iyi dursa da 1 metreden gene igrenc durmaktadir. ve nihayet kitap 3. kapagina kavusur, ayni resmin goz altlarinin rengi acilarak daha genc bir gorunum elde edilmistir.

gittigidiyor'da aratarak iki versiyonu da bulmak mumkun

http://images.gittigidiyor.com/…din__18962836_0.jpg
    http://images.gittigidiyor.com/…din__24645567_0.jpg
  • kabalci kitabevinde havali ve sinirli bir bicimde dolasirken fusun onalin yeni kitabini gorerek "onune gelen kitap yaziyor" diyen, insan ruhundan anlayan kadin.
  • iki seansta nişanlı bir çifti ayırma başarısına sahip olan psikologtur.
  • bir neslin psikolog olma hayallerini bir çok kez sorgulamasının ayrıca arkadaş çevresi tarafından da "ahaha nasıl yani psikoloji mi okiiican jülide sevim mi olucan başımıza eheheh" şeklinde alaya maruz kalmasının nedeni *
  • sakın sakın sakın gitmeyin.kesinlikle gitmeyin.herşeyi kendi bildiğini zanneden ve söylediklerinin ve iddia ettiklerinin doğru olduğunu sürekli empoze etmeye çalışan birisi.bence önce kendi kendini değerlendirmeli.ya da birilerine gitmeli.fakat o kadar egosu yüksek ki asla bunu kabul etmez ve karşıdakini suçlu çıkarmayı becerir.....sakın gitmeyin uzak durun..............
hesabın var mı? giriş yap