• steam tarafından ''yanlışlıkla'' duyurulan oyun. resmi duyuruyu e3 2018 te square enix'in konferansında göreceğiz muhtemelen. konferans 11 haziran tarihinde türkiye saati ile 20:00 da başlayacak. üçüncü oyunun optimizasyonu rezaletti özellikle konsollarda fps bir elin parmağını geçmiyordu. aksiyonu, patlaması, çatlaması bol olan bir oyun serisinde (aslında tek olayı da bu) umarım bu sefer daha sağlam bir optimizasyon ile karşılaşırız.

polygon

oyungezer
  • harika grafikleriyle, geniş ölçekli haritasıyla, oldukça eğlenceli oynanışıyla çok sevdiğim bir oyundu just cause 3. yeni oyunu da merakla bekliyoruz.
  • an itibariyle e3 2018’de duyurulan yepisyeni oyun.

edit : 4 aralık 2018 de çıkacakmış.
  • en az 1 ila 2 yıl daha beklemediğim için bana fazlası ile ani gelen ve şaşırtan taze bir oyun.

rico gibi sempatik bir karakteri aşırı seven benden ötürü, e3 trailer'ını gördüğüm vakit endişelendim. fazla karamsar bir hava vardı oyunda. sanırım square enix ekibi oyunun eğlence için oynanmasından sıkılmış, ciddiye alınmasını istiyorlar bir miktar daha.

beni mutlu eden ve umarım edecek olan bir oyundur aynı zamanda.
  • duyurulmuş olandır. oh be, bünyenin şöyle güzel bir habere ihtiyacı vardı.
    edit: just cause 3'ten sonra, çıkmadan aldığım ikinci oyun oldu. gelsin aralık ayı.
  • bir çok inceleme videosunu izledikten sonra aman aman bir farklılık göremedim. just cause 3 + hortum + tozlu hava
  • far cry ile gta oyunlarını tek potada eritmiş gibi görünen, squire enix oyunu. 4 aralık resmi çıkış tarihi. 209 tl'ye ön sipariş verilebiliyor.
  • ps plus üyesi olmama rağmen ps network'te standart sürüm 469 tl görünüyor.

209 tl olsa büyük ihtimalle sipariş verirdim.

daha önce ps plus üyelerine ücretsiz verilen just cause 3'ü çok severek oynanmıştım. artık indirim bekleyeceğiz, başka çare yok gibi.
  • 100tl altına düşsün diye dört gözle bekliyorum, black friday zamazingosunda da düşürmediler bakalım ne zaman alabileceğiz.
  • ön sipariş verenler için indirmeye açılmış olan oyun. ac: origins bitsin direk indireceğim.

edit: sadece indirmeye açılmış. sanırım 4 aralık'ta oynanabilir olacak.
    edit 2: 4 aralık itibariyle oynamaya da açılmıştır.
hesabın var mı? giriş yap