• çok değil, 1 ya da 2 sene sonra bu görüntüleri izleyip "ne salakmışım" diyecek olan insandır.

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
  • babası kolombiyalı uyuşturucu kartelleri tarafından rehin alınıp mucizevi bir şekilde sağ salim yurda dönse ve tam kavuşacakken babasının üstüne yıldırım düşüp ölse aynı tepkiyi göstermeyecek kızdır.
  • marsa kurulacak koloni için başvuruda bulunmama neden olmuş kızdır, hayatımda hiç bu lafı söyleyeceğimi sanmazdım ama dedemden gelsin; seni yetiştiren anne babanın ben...

(bkz: mars'a 80 bin nüfuslu koloni kurmak)
  • ileride bu görüntüleri izleyip '' ne salakmışım '' diyecek kadar gamsız olabilecekse helal olsun. ulan şu görüntüleri aklı başına geldiğinde izleyen bir insan yaşayamaz mümkün değil amk. bu nedir lan gerizekalı mal karı. ulan biz de ergen olduk biz de isyan ettik kapı baca çarptık da arkadaş bu nedir!? rencide oldum yemin ediyorum ne pis bir jenerasyon oldunuz lan siz.
  • uğruna ağladığı justin timberlake olan justin olsa neyse dedirten kızımız. ayrıca o nasıl bir haykırıştır anlamadım, gören duyan da justin'in üstünden kırk tekerlekli tır geçiyor sanacak.
  • ''kızdan elyın çıktı amına koyayım'' dediğim videosu olan ergendir, ya yemin ederim bu castinde sıkıntı yok, buna bağıran karıda sorun.
  • (bkz: #33624951)
  • hiçbir şey anlamadığım video. tamam, sevgili ergenimiz içgüdülerine karşı koyamayarak kendini kepaze ediyor orası cepte de. olay ne aga?

edit: şimdi haberlerde izledim. meğer bu castin, gazetecilerden kaçmış; pasaport kontrolünden geçmeden. kendini ne sanıyorsun bebe seni! ayrıca ergenlerden biri şu acıklı cümleyi kurmuş ve ağlatmıştır: "castıın bize bir 'hay' bile diyemedi yhaaaa"
  • aldatılsa dahi bu kadar detone bağıramayacak olan ergendir. sevgisini göstermemiş, resmen çemkirmiş çocuğa.

-castiiiiin !!!.. sikerler, al şu çiçeğieaaaa !! roaaar!!

izlerken utandırmıştır ayrıca.
hesabın var mı? giriş yap