• kadıköy belediyesini şimdi arayıp şikayet oluşturdum.
  • 10/10 rezalettir.

kedi fobim vardır, yaklaşamam gördüğümde uzaklaşırım falan ama gerçekten. millet bu olayı kedi sevmemek olarak adlandırır ama değil. bu başka bir şey yaşamayan bilemez...

lakin içim burkuldu okurken. mazlum mazlum nasıl da bakıyor kedicik o küçücük aradan.

ülkemizin milli sporu ya bu hayvanlara kötü davranmak. çok üzülüyorum. ah bir saldırsa da üstüne, ağzına sıçsa o kediler senin.
  • oy isterken hayvan severlere yaranmaya çalışan belediyenin çözmesi gereken rezalet. o kedilerden birine zarar veren herhangi bir orospu çocuğuna hakettiği muamelede bulunmak için herhangi saatte herhangi bir yere de gelebilirim. amına koduğumun yamyamları.
  • belediyenin çözüm getireceğine nefret kustuğu rezalet. yaşamaya çalışıyor ulan o hayvan karda kışta soğukta. zabıtalara bu gibi konularda ne yapacağının öğretildiği eğitim verilmesi için belediyeye şikayet oluşturuyorum. şikayet sayılarının artması aksiyon almaları için baskı oluşturacaktır. bir-iki dakikamızı ayırıp yazalım lütfen.

https://eybs.kadikoy.bel.tr/ebelediye
  • şu boktan dünyanıza her şeyi sığdırdınız, bir tek hayvanları, hayvan sevgisini sığdıramadınız.
  • kadıköyün esnafı en az istanbul taksicileri kadar orospu çocuğudur. bir gün bira aldığımız tekel, market çıkışındaki kendi aramızdaki konuşmalarımızı duyup gelip arkadaşıma tokat atmıştı.(1i kız 3 kişiyiz) baktı kaçmıyoruz sert taşa çarptılar bi anda sopalı 10 adam oluverdiler diğer esnaflarla. 45-50 yaşındaki baş orospu çocuğu ve 10 sopalı yancısı bizi yel değirmenine kadar takip ettiler. bi kafenin açılışında bulunan 50 civarı arkadaşımı görünce it gibi dağıldılar. sona kalan orospu çocuğu kafenin karşısına sopasıyla oturdu, polis çağırdım.

polis geldiğinde işler çok komikleşti. ne hikmetse orospu çocuğu tekelci bize 10dan sonra bira sattığını hatırladı ve bir anda barış elçisine dönüştü. cidden bir sol taşağımı emmediği kaldı.

orospu çocuğusunuz. siz bu ülkenin parazitleri tenyalarısınız.

ne konuşuyordunuz diye soran çok oldu. tabi ki akpye giydiriyorduk başka kavga sebebi var mı bu ülkede?
    evet akpli tekel gidip yerinde görebilirsiniz. isteyenlere adres verilir.
  • hiç bekleme direkt belediye başkanına git
  • lan ben yedi göbekten chp'li bir adamken bile bizim bu belediyelerin sağ sol fark etmeden hayvan düşmanı olmalarına katlanamiyorum artık. benzer bir belediye de bizde var. odunpazarı belediyesi topunuzun kökü kurusun emi. sizin rantinizi bir kedinin tırnağına değişmem. kokuşmuş düzenin siyasal islam yancisi pislikleri.
  • rezilliğin daniskasıdır. zabıta çürümüş, esnaf çürümüş, polis çürümüş.

ey kadıköy belediyesi, sen de çürüdün mü?
  • doğma büyüme kadıköylüyüm. son bir seneye kadar kadıköy inanılmaz hayvansever bir ilçeydi. adım başı mama, su, hayvanlar için yuva doluydu. gerçi yine öyle ama son seçimlerle birlikte özgürlük parkındaki kedi yuvaları kaldırıldı, sebep olarak ise toplu yaşadıkları için birbirlerine hastalık bulaştırmaları gibi saçma sapan zırvalar duydum. e be kardeşim bu hayvanlar sokakta zaten hep bir arada yaşıyor, hepsinin ayrı bir bölümü var da bizim mi haberimiz yok?
    not: chp seçmeniyim. ama kesinlikle kadıköyün şu anki halinden utanıyorum.
hesabın var mı? giriş yap