• maaşı muhtemelen onbinlerce olan bıyıklı beyanatı. sorun sende değil; seni oraya getirende. akp döneminde gerçekleşmiştir.

çaykur'u da komple satacaklar herhalde.

zaten acayip pahalı olduğu için nadir alırım ama nadir de alırsam siksinler bundan sonra.
  • rize yeşilçay spor kulubü kadın futbol takımının 2. başkanı ve kaçkar tv spor müdürü alaettin onay'ın kamuoyuna açıkladığı durum.

--- haber alıntı ---

"çaykur genel müdür imdat sütlüoğlu’nun “kadın sporculara yardım etmem, günahtır” dediğini anlatan onay şöyle konuştu:

“kadın futbol takımı kulüp başkanımız idris ocak, sayın genel müdürümüze giderek kulübün durumunu anlattı ve kendisinden bayan futbol takımı için destek istedi.

genel müdür imdat sütlüoğlu ise başkanımıza ‘bayan sporculara yardım etmem, günahtır’ ifadesinde bulundu.

bunun üzerine başkanımız genel müdür sütlüoğlu’na ‘ardeşen gsk bayan hentbol takımına yardım yaptınız’ hatırlatmasında bulununca genel müdür sütlüoğlu da “evet oraya yardım yaptım. yaptığım içinde pişmanım. bundan sonra da oraya yardım yapmayacağım. `kadın sporculara yardım yapmam günahtır` diyerek bu mevzuyu kapatıyor." kaynak

--- haber alıntı ---
  • çaykur ürünlerini an itibariyle bireysel olarak boykot etmeme neden olan talihsiz, karanlık, kör cahil açıklamadır.

sonra vay efendim ben öyle demedim olmasın.
  • tabiri caizse kendi bacağına sıkmaktır. boykot edilen ve onca ses getiren marka varken çok talihsiz bir açıklama olmuş. gurur duyacağınıza neler diyorsunuz. günah kavramı da yerlerde geziyor, susup hasır altı edilmesine bu şekilde yardım ettiğiniz onca günah varken...
  • bundan sonra (bkz: en güzel çay doğuş çay)
  • asıl sizin gibi yobazlara para kazandırmak günahtır diyerek arttırdığım beyan.
  • (bkz: bisiktirgitçaykoy)

bu bakinizin en anlamli olduğu başlık bu galiba.
  • ülkenin ürettiği çay diye alırsın ama adamlar ışid çıkar. bu ülke bu tiplere rağmen nasıl ayakta kalıyor inanılmaz.
  • 'nerede yazıyor' diye sorulması gereken açıklama,
    bu ve benzeri açıklamalar gittikçe artmaya başladı. kadının toplumdaki yeri, tarihsel süreç vs. açılırsa eğer başka bir başlık konusu önerim şu; bu adamları ciddiye almayın ciddiye alındığı zaman dahada azıyorlar. özgürlüğü korumanın en iyi ve en basit yolu öyle yaşamaktır. inadına kızlarımızı spora yönlendirelim. inadına kadınlar kahkaha atsın, inadına gece kızkıza dolaşmaya çıkılsın, inadına erkek arkadaşıyla elele dolaşşın biz ciddiye aldığımız sürece bu ve benzeri beyanatlar artıp hayatımızın içine yerleşecektir.
  • yobazlar enteresan varlıklar gerçekten. zaman ilerledikçe daha da geri kafalı, geri zihniyetli olmayı başarabiliyorlar.

konuya gelirsek, zaten içmiyordum bundan sonrada hiçbir yakınıma çaykur ürünü içirtmeyeceğim.
hesabın var mı? giriş yap