17 entry daha
  • -neden kendinizi dünyanın en large insanıymış gibi gösterip konu yakın akrabalara gelince dünyanın en maço erkeğine dönüşüyorsunuz?
    -niye cinselliği sadece erkek yaşıyor gibi gösteriyorsunuz ve sonrasında bunu dilediğince yaşayan kadınları yargılıyorsunuz ? ve bu cinselliği kadın sizinle yaşarsa o.ruspu yaşamazsa kezban oluyor. sonra kadınlar niye cinsellik konusundan bu kadar kaçıyor oluyor sizce de siz sağlamıyor musunuz bunu ?
  • neden çabalamak size bu kadar zor geliyor ?

edit:

sevgili ekşi sözlük yazarları,

bu entry'i tam olarak 4 sene önce kimsenin yaşamasını istemeyeceğim şekilde bir ayrılık yaşayıp kalbi kırık biri olarak çok da önemsemeden yazdım. bu 4 sene boyunca ben bu ayrılığı atlattım, kalbim iyileşti ve hatta başkalarını sevdi. ama bir çaylak tarafından yazılmış bu 6 kelimelik entry siz yazarları çok rahatsız etti sanıyorum ki ben en az 200 mesaj aldım bu entry'e dayalı. hepsi de genelde erkek bireylerden 'ya niye çabalayalım ki' 'ya siz hak etmiyorsunuz ki' minvalindeydi.
    şunu çok açıkça belirtmek isterim ki bu entry'i yazarken ekşisozluk hesabı olup olmadığını bilmediğim eski sevgilimi hedef almakla beraber bu platformda herhangi bir eril bireyin neden sevdiği kadın için çabalamadığını artık siz bu entry'e cevap verenler sayesinde umursamıyorum. 4 sene boyunca bu entry'nin hepinizi bu kadar rahatsız etmesi ve getirdiğiniz açıklamaların yetersizliğinin yorucu bir hal almasının dışında, asıl sorumun cevabını da sizlerden alamayacak olmamın korkunç gerçekliği de var tabi.

arada bu başlığın önlere çıktığını ve bu entry'nin etkileşim aldığını biliyorum. tüm içtenliğimle kaba olmamaya çalışarak cevabınızı merak etmediğimi ve bu entry'i 'hıh saf gerizekalı' diyerek geçmenizi rica ettiğimi söylemek isterim.

hayatınızda başarılar dilerim.
  • size değer veren, insan yerine koyan kadınlar yerine neden ortamlarda “kezban” diye etiketlediğiniz, sizi kullanan değer bilmeyen vs vs kadınların peşinden koşuyorsunuz? deveye diken insana..... bundan mı mutlu oluyorsunuz?
  • .
  • bazen öyle leş bir hâl alıyorsunuz ki, soracağım soruya üzülüyorum. merhamet denen şeyden kaçınızın haberi var?
  • herşeyin yolunda gittiği, sevdiğiniz ve sevildiğiniz bir ilişkinizde neden aldatma ihtiyacı duyuyorsunuz? aldatmak sizin için ne ifade ediyor?
  • ikili ilişkileri çok büyütmüyoruz inanın iki biraya bakıyor çok şey
  • kadınlarla ilgili hangi detaya daha çok takılıyorsunuz? bunu merak ediyorum
  • hemen hemen tamamı lüzumsuz sorulardır.
3758 entry daha
hesabın var mı? giriş yap