• gerçi hiçbir hatuna böyle birşey soramazsınız ama bunun sanırım matematiksel bir oranı var. şayet bir itiraf olursa erkeğinkini 3'e bölüp, kadınınkini 3'le çarpıp tahmini oranı buluyorsunuz.
  • ona sormak. ama ben vereceği cevabı söyleyeyim size: üç.

evet dostlar, her hatun sadece üç kişiyle yatmıştır.
  • vajinasına sayaç taktırmak.
  • manyakların başvuracağı yollar bence.

bir kadının yattığı erkek sayısını öğrenip napıcaz? hayır yani napıcaz gerçekten? öğrenmek istiyor musun bunu? öğrendiğinde o kadına olan hislerin değişecek mi? değişecekse zaten defol git olma o kadınla. değişmeyecekse niye soruyosun?

kadınların hayatının bu şekilde didik didik edilmesine karşıyım. herkesin bir özeli vardır ya. ben şimdiye kadar hiçbir erkeğe "kaç kadınla yattın" yahut "bakir misin" diye sormadım. bundan daha aptalca bir soru olamaz zaten. nedir bu yahu? ama erkekler, sen onlarla flört et yahut etme bu soruyu sorar. bakire misin, kaç kişiyle yattın filan. sana ne amın evladı, sana ne?

insanı zorla feminist edersiniz siz.
  • sormaktır. vereceği cevaba inanmayacaksanız sormayın ama, alternatif saçma salak yollar uydurun götünüzden.

hem doğru söylemesini isteyip, hem de 3'ten fazla bir rakam verirse mal mal suratına bakmayın ama.
  • sosyalliğine göre değişir.aynı sosyallikte bir erkeğin yattığı kadın sayısına eşittir.ne eksik ne fazladır ,aynı ortalamaya sahiptir.
  • bu yolların en iyisi bunu düşünüp duran arkadaşın osbir çekerken içinden sayıp bulduğu sayıyı merak ettiği kadının yaşının karesine bölmesidir.
hesabın var mı? giriş yap