• olsa olsa aynı anda iki şahsın duygusallığını bünyeleri kaldırmadığı içindir. kendisi ağlak, karşısındaki ağlak nereye kadar?
  • erkeklere de yazık lan. duygusal olmasan odunsun, duygusal olursan çok duygusalsın güçlü değilsin. biz de insanız. bizi insan yapar şey duygularımız. duygularınızı göstermeye cesaretiniz olmadığı için hepiniz birer korkaksınız, duygularınızı gizlemeyi tercih ettiğiniz için de birer sahtekar
  • türkiye'de pek görülmüş şey değildir.
    duygusallık sadece ota boka sümüklü sümüklü ağlamak veya mum ışığnda yemek yiyip aşk filmi seyretmeye bayılmak vs. değildir,
    bok varmış gibi her halta hönkürmek, kızmak, ev ahalisi başta olmak üzere çevrede küçük çaplı terör estirmek de duygusallıktır.
    herif duygularına hakim olamıyor, mantığını, vicdanını, muhakemesini kullanamıyor/işletemiyor demektir.

türkiye'de erkek ne kadar duygusalsa o kadar erkek sayılır ama onun adı duygusallık değil, başka şeydir.
    misal maçoluk, kazmalık, özgüven eksikliği vs.dir fakat bilerek kavram karmaşası yaratılarak bunlar duygusallığın uzantıları değil de erkekliğin sübut ermesiymiş gibi sunulmuştur ve herkes de buna inanmış kafa sallamaktadır habire.

misal küçük bebeler anneleri başkasının çoğcuğunu sevince nasıl kıskanır,
    öyle kıskanıyor karısını,
    duygularını mantığıyla dengeleyemiyor,
    yapış yapış ağlaklıkla şiddet gösterilerinin her türünün aynı derecede duygusallık eseri olduğunu vurgulamak lazım artık.
    lan ilkokul çoğcuğu gibi sürekli önüne yemek konulmasını,
    donunun yıkanmasını, sırtının keselenmesini beklemenin nesi erkeklik!
    düpedüz duygusallık!
    anne şefkati arıyor kıllı sakallı herif.
    emzik ver ağzına da sussun..
  • kadınlara göre,

sadece ve sadece, duygusal erkeklerin, zayıf erkekler olduğu düşüncesinden kaynaklanır.

çünkü onlara göre,

"erkek dediğin adam güçlü olur",

"erkek dediğin adam karı gibi ağlamaz"

yukardaki cümlelerden görüleceği üzere, eğer duygusalsanız, hele bir de bir kadının gözü önünde ağlamak gibi bir gaflete düşerseniz, "süen ne biçüm erkeksün" şeklinde, erkekliğinize laf söylecek kadar cesaret bulur bunlar.
  • duygusallık dişil enerjide ağır basıyor. eril enerjide analitik düşünme, mücadele etme, rekabet etme gibi sol beynin hakim olduğu alanlar var. ve evet, duygusallık bu özelliklerin üzerine çıkıyorsa nefret etmesek de çekici bulmuyoruz.
  • bir şey de beğenin be kardeşim...

bir şey de sevin be!

kadınlar bla bla erkeği sevmez

...

tamam galler prensi değiliz
    bulunmaz hint kumaşı da...

ama sizde pamuk prenses değilsiniz...

bokunu çıkartmayın
  • kadınları duygusal bilirdim alakaları yok, o sebeple duygusal erkeği de sevmezler. benim gözümde büyüttüğüm kadınların gözümle alakalarının olmadığını yeni yeni kavrıyorum.

zaten yetiştirilen çocuklara bakın, kadınların nasıl eserler oluşturduğunu göreceksiniz...%10-%20'si iyi onuda araki bulasın...
  • bence duygusallardan değil de duygularıyla başedemeyenlerden nefret ediyolar.
  • kadınların beğenmediği duygusal erkeklerden nefret etmesi şeklinde düzeltilmesi gereken başlıktır.
  • nefret ettiklerini sanmam. nefret ciddi ve gercek bir duygudur. kadinlarin ciddiye almadigi bir seyden nefret edeceklerini sanmam. olsa olsa siklemiyorlardir. sahsen kadin olsam ben de siklemezdim.

gelen msjlar uzerine edit: evladim yavrum duygusal diyoruz duygusuz degil. kadinlar hissedebilen, şefkatle şehveti ayni siddette yasatabilen adamlara asik olur. mic mic aglasan tiplere degil. hissetmek asalettir insancadir. hissettiklerinin oyuncagi olmaksa ezikliktir. o ezikligi bir defa gosterdim agzima sicti kadinin biri.
hesabın var mı? giriş yap