• zaten maddi açıdan rahat bir dönemde değilseniz sevgili yapmanız doğru değildir, öncelikli olarak düzeltmeniz gereken bazı şeyler var demektir.

görüldüğü üzere parası olmayan adamın ilişki yaşamaya dahi hakkı yoktur.

maddiyat sonradan kötüye gidebilir, ilişki rayına oturduktan sonra üstesinden beraber gelinir. sadece ilişkinin giriş-gelişme seviyesinde önemli rol oynar maddiyat.

zaten paranız varken sizinle olan birisi var ise götüne tekmeyi koyun bi' zahmet.
    edit: bu cümleyi anlamayan arkadaşlar olmuş, sizi kullanmaya çalışanlardan uzak durun alt metni veriyorum. her şeyi tek tek açıklayacaksak işimiz var sizinle.

dipnot: erkek varlıkta, kadın yoklukta huyunu belli eder.
  • şahit olduğum yüzlerce çifti değerlendirerek yazıyorum. en feminist kadın bile kendinden daha iyi bir erkek istiyor. baskın taraf olmak isteyen kadınlar da dahil hiçbir kadın kendinden daha güçlü, daha zeki, daha zengin olmayan erkeğe uzun süre tahammül edemiyor. iyi seks, romantizm, yakışıklılık vs bir yere kadar.
  • şu an fakir sayılabilecek bir erkek olarak kendime bile zor tahammül ettiğimden; doğru olan önermedir.
  • eeee öyle aylık kuaför masrafı 3 bin lira olan karıların peşinde gezerseniz daha çok zirlarsiniz böyle.
    dışarıda işinde gücünde pırlanta gibi kadınlar pırlanta gibi adamlarla mis gibi yaşıyor, siz de böyle zirlaya zirlaya doğal seleksiyon carkinda yok olacaksınız, yapacak bir şey yok. ama biraz az zirlayin başımız ağrıdı.
  • valla müge anlı vb programlarda kadınların gayet fakir üstelik 3-4 tane çocuğu olan adamlara kaçtığını gördüm. durum pek sanıldığı gibi değil galiba.
  • ulan bırak kadınları, erkekler bile fakir erkek arkadaşlarına tahammül edemiyor. babam bile zengin zamanlarımda bana çok iyi davranırdı, şimdi kerhen konuşuyor. ha bir tek annemi ayrı tutarım.
    (bkz: ağlarsa anam ağlar)
  • tahammül mü? öyle bir erkeği algıladıklarını bile zannetmiyorum.

gözlemleyebildiğim kadarıyla, ta mağaradan beri genetiğe işlemiş bir durum var. kadınlar güç seviyor. bu güç ille maddiyat anlamında bir güç değil. hani bir bkm skeci vardı. fakir genç sevgilisine kendini ispatlamak için tribün liderliğindeki hünerlerini sergiliyordu. o hesap. bir şekilde otoriter, sözüne itibar edilen, bilgili yahut sadece dürüst bir insan olmak da bir güç göstergesi. azim veya hırs da öyle. çeşidi çok ama yazık ki kadınlar sadece paranın sağladığına yeterli gözle bakıyor umumiyetle.

yaptığım işte ikinci kez battım. yeni daha. salı günü resmen işsizim. depresif bir durum. ama daha önceden yaşadım, biliyorum. altından kalkacağımı bilir herkes. ben de öyle umuyorum. muhtemelen piyasada hala daha güvenilir biri olduğum için bir şekilde tutunacağım. işte bu da bir güç. gel gelelim şundan eminim: şu ortalıkta “cimsiyet eşitliği” diye kasanlar var ya. işte onlardan hiç biri ilgilenmeyecek benimle bir müddet. eşitlik masaya hesap gelene kadar zira.
  • fakir olmasından dolayı değildir o varoş fikirli olmasındandır.
  • fakir degil, cimridir o.
hesabın var mı? giriş yap