şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kendilerine özgü olmayanı boyayarak sunma durumudur. sahtecilikten farkı yoktur. kızlara bakıyorum yüzünde bi ton makyaj(boya) var. ve o kız aynaya baktığında kendi olduğunu sanıyor. aslında alakası yok. teni, mimikleri, bakışları hiç bir şey o değil.

  erkekler için durum öyle değil. olmayan bir şeyi sunma şansları yok. sade ve basitler. yüzünde çıkan en ufak pürüzü bile fondetenle kapatma şansları yok. kendilerini güzel gösterebilecekleri tek şey vücut yapmaktır. onun içinde en az 6 ay beslenmeye dikkat edip deli gibi ağırlık çalışması gerekiyor. düşünsene erkek güzel esnetik gözükücem diye 6 ay yada 1 yıl ağırlık çalışıyor. hanfendi basıyor boyayı ohh ne güzel. bi de kuyruğu tava sapı gibi havada kimseyi beğenmez.

  sonra erkekler dürüst değil. lan sen dürüst müsün de benden dürüstlük bekliyorsun. sen önce ayna baktığın kişiye dürüst ol.
 • bir adet mal beyanı. sen de kanma o zaman. kaç yaşınıza geldiniz. bu ne salaklık yav.
 • ...dedi yüzündeki bitki örtüsü 3/4 sakal, 1/4 güneş gözlüğü olan erkekler.
 • üstteki arkadaş kanma demiş. normalde kendi başlığıma ikinci entry girmem ama. cevap hakkım doğdu.

  napıyım amk elimde hortumla mı gezeyim..
 • türk gençliğindeki erken boşanmanin sorunudur. bu kelime türk genclerinin başka özelliğini animsatsa bile, gerdek gecesinden sonra karısının suratını sabah gören adam hemen boşanma davası açıyor.
  sevgilinizle aynı evde yasayin, sevişin ve sabahlayın her halini gördükten sonra evlenin. bana kalirsa evlenmeyin fakat etrafta bu kadar güzel kız varken hayatınızı birine bağlı yasayacaksaniz seçim senin.
 • hemen "örköklör dö sokol burokuyor" diyen hanımların damladığı başlık. arkadaşlar sakal erkeğin vücuduna ait birşey. siz de şekil verin vücudunuzdan herhangi bir uzvunuza ? pardon gerçi kuaförlere gidip 87 milyon çeşit saç şeklini zaten yaptırıyorsunuz. hatta size ait olmayan saç rengini özel istekle yaptırabiliyorsunuz. ulan takma saç diye bişey var başka bir kızın saçını alıp kendi saçınıza takıyorsunuz böyle bişey var mı yaa :ddd
  neyse, arada bir hafif makyaj yapan neyse de makyajsız haline hiç denk gelemediğiniz hanımlar için şöyle bi önerim var:
  - rent a car ile bi porche, lamborghini vb araç kiralayın.
  - bi kaç figüran arkadaş bulup 50-100 er lira verip size sanki çok büyük bi şirketin ceo'suymuş ya da ünlü bir mekanın sahibiymiş gibi davranmasını sağlayın.
  - dublex havuzlu bir villa kiralayın.
  bunları gördükten sonra zaten tavlamanıza gerek bile kalmayacaktır da işte yalandan bi iki ilgilenin ki kendini basit kız olarak görmesin. bundan sonra sizinle güzel bi aşka yelken açtığını düşünerek size güvenecektir. bir kaç hafta takılıp makyajsız halini gördükten sonra gerçeği açıklayabilirsiniz. laf salatası yaparsa
  - sen güzelliğini kiralarken iyiydi ben bunları kiralayınca sahtekar mı oldum ?
  gibi bir yeşilçamvari sözle başınızdan savabilirsiniz . bol şans :p
 • (bkz: erkeklerin sakal ve güneş gözlüğü ile sahtecilik yapması )
 • o da birşey mi dedirten sahtecilik.

  burun estetiği, meme operasyonu, botox, dolgu gibi tıp sayesinde kökten çözdüğümüz bozuk parçalarımız var. yani makyaj, arkasındaki gerçekliğe kolaylıkla ulaşabildiğiniz sahtecilik. siz bir de plastik cerrahi operasyonlarını düşünün.
 • (bkz: makyajla sahtecilik yapmak)

  olmayan sahteciliktir. makyaj ortada zaten. anlarsın, bakmazsın olur biter. kimse kandırmıyor kimseyi.
 • 6 ay spor yaparak vücutlarının doğallığını bozanların, sivilcesini fondötenle kapatanlardan doğallık beklemesi komik. spor yapmadan ve takviye besin kullanmadan estetik vücuda sahip olun ardından milletin ayna karşısındaki dürüstlüğünü eleştirin.