• kendilerine özgü olmayanı boyayarak sunma durumudur. sahtecilikten farkı yoktur. kızlara bakıyorum yüzünde bi ton makyaj(boya) var. ve o kız aynaya baktığında kendi olduğunu sanıyor. aslında alakası yok. teni, mimikleri, bakışları hiç bir şey o değil.

erkekler için durum öyle değil. olmayan bir şeyi sunma şansları yok. sade ve basitler. yüzünde çıkan en ufak pürüzü bile fondetenle kapatma şansları yok. kendilerini güzel gösterebilecekleri tek şey vücut yapmaktır. onun içinde en az 6 ay beslenmeye dikkat edip deli gibi ağırlık çalışması gerekiyor. düşünsene erkek güzel esnetik gözükücem diye 6 ay yada 1 yıl ağırlık çalışıyor. hanfendi basıyor boyayı ohh ne güzel. bi de kuyruğu tava sapı gibi havada kimseyi beğenmez.

sonra erkekler dürüst değil. lan sen dürüst müsün de benden dürüstlük bekliyorsun. sen önce ayna baktığın kişiye dürüst ol.
  • bir adet mal beyanı. sen de kanma o zaman. kaç yaşınıza geldiniz. bu ne salaklık yav.
  • makyajda sahtecilik 6 aydan başlamalı dedirten durum.
  • üstteki arkadaş kanma demiş. normalde kendi başlığıma ikinci entry girmem ama. cevap hakkım doğdu.

napıyım amk elimde hortumla mı gezeyim..
  • erkeklerin de yüzünde çıkan en ufak pürüzü bile "fondetenle" değil, fondötenle kapatma şansları vardır. ancak bunu kadınlığa özgü bir mevzu zannettikleri için yapmazlar. bizim sorunumuz değil yani :(
  • o da birşey mi dedirten sahtecilik.

burun estetiği, meme operasyonu, botox, dolgu gibi tıp sayesinde kökten çözdüğümüz bozuk parçalarımız var. yani makyaj, arkasındaki gerçekliğe kolaylıkla ulaşabildiğiniz sahtecilik. siz bir de plastik cerrahi operasyonlarını düşünün.
  • güzellik algısının değişmesine yol açmıştır. öyle kaş mı olur hem...

not: makyajsız da güzel görünen kadın(lar) ile sakalsız da yakışıklı görünen erkek(ler) klübü.
  • (bkz: makyajla sahtecilik yapmak)

olmayan sahteciliktir. makyaj ortada zaten. anlarsın, bakmazsın olur biter. kimse kandırmıyor kimseyi.
  • 6 ay spor yaparak vücutlarının doğallığını bozanların, sivilcesini fondötenle kapatanlardan doğallık beklemesi komik. spor yapmadan ve takviye besin kullanmadan estetik vücuda sahip olun ardından milletin ayna karşısındaki dürüstlüğünü eleştirin.
  • makyajla ben bazı kadınların tipinin değiştiğini ve ortamda ya buse nerde gelmedi mi deyip buseye merhaba demiş adamım tabi sonrasına yerin altında devam ettim
hesabın var mı? giriş yap