şükela:  tümü | bugün
  • kıskandırma temelli içi boş sallamasyonlarla kızın sinir komasına girmesini sağlayıcı
    ' sahip çık erkeğine '
    ' bana çok kız mesaj atıyor' *
    ' o benim dünya ahiret bacım ' *
    şımarık şımarık konuşmaları.
    ben çok yakışıklıyım bak çok kız bakıyor heee tavırları.

o an böyle bana bir geliyorlar ama nasıl biliyor musunuz?
    kelimelerle tarif dahi edemiyorum elimde çok büyük bir güç olsa allah biliyor ya o an kıyameti koparıp tüm insanlığı harcamak istiyorum. dünya yansın istiyorum taş taş üstünde kalmasın. moğol hükümdarı cengiz han 'a bağlıyorum.
    sen ey piç erkek ! seni zaten ayrı yakmak ve yıkmak istiyorum. elime geçme geçersen duvardan duvara oynayacağız haberin olsun.
  • #104204972 yazıyı oluşturduktan sonra başlıklar ayrıldı. hayat bazen çok tuhaf
  • şükür bende hiç biri yok, maşallah elit ve şıkır şıkırım yine
  • kuuuaaaarrrrkkk puuuuh diye yere balgamlı tükürmeleri. hayır reis ben bunu görmek ve köpek bokuymuş gibi basmamaya çalışmak zorunda mıyım?
  • kol gibi sıçmaları.
  • "dikenlerin yetiştiği yere güller dikilir
    ve kıraç çalılıkta vızıldar bal arıları"
    (william blake, cennet ile cehennemin evliliği)

ekşi sözlük bizi meriç bildirmiş
    biz meriç değiliz meriç nehri'yiz
    ismimizi namert küfür bellemiş

ekşi artık ırkçı, dinci yatağı
    yenmez hiçbir şeyi ekşidi tadı
    olur mu hiç böyle bu yakışır mı

ekşi'ye vardır hey benim de sözüm
    yolun yol değildir dön geri gözüm
    kirlendi, karardı, pislendi özün

serdarî'yim sözüm yabana atma
    kadın düşmanına yataklık yapma
    hesabın mahşere kalmaz hiç sanma
    biz meriç değiliz meriç nehri'yiz.

erkeklerin bizatihi kendisi, varlığı bir mide bulantısı sebebidir. bir erkek olarak gittikçe "erkeksiz bir kadın ütopyası"na daha çok inanıyorum. dünyayı "penisten bacaklı" yaratıklar, "herifçioğulları" böylesine cehennemî, kıyametimsi bir yer haline getirdiler. erkek denilen tanrı'nın acemilik ürünü ya da doğanın imalat hatası veya evrimdeki sapma, dünyayı bir distopyaya dönüştürdü.

savaşlar ve ateşkesler erkektir. muharebe meydanları cesaretten, cengaverlikten, yiğitlikten çok korkaklığın, titreyen dizlerin, kırılan seslerin meydanlarıdır. muharebe meydanları yalnızca kana belenmez, aynı zamanda dışkıya, idrara, kusmuğa ve gözyaşına belenir.

tacizler ve tecavüzler erkektir.

küfürler, hakaretler, itham etmeler, tahkir ve tekfir etmeler, hedef göstermeler, gözdağı vermeler, işkenceler, linç ve recm etmeler erkektir.

işgaller, fetihler erkektir.

bütün semavi dinler, tapınaklar, tapıncaklar, yalvaçlar erkektir.

öjenizm, ırkçılık, homofobi, zenofobi, fundamentalizm erkektir.

göçmen düşmanlığı, mülteci düşmanlığı, sığınmacı düşmanlığı erkektir.

hapishaneler, askeri üsler, hayvanat bahçeleri, sirkler, kesimevleri, kumarhaneler, fabrikalar, işlikler, üretimlikler erkektir.

bütün soykırımlar, kavim kırımlar, kadın kırımlar erkektir.

engizisyon mahkemeleri, haçlı seferleri, cadı avları, aforoz etmeler, toplu kitap yakma ayinleri erkektir.

emperyalizm ve kapitalizm erkektir.

ulus devletler, sermaye birikimi ve endüstriyel kapitalizm erkektir.

köle ticareti, terör eylemleri erkektir.

modernizm, posmodernizm, irrasyonelizm erkektir.

faizler, borsa, çekler, hacizler, silikon vadisi, akıllı telefonlar, yapay zeka, hülasa teknoloji erkektir.

toplama kampları, çalışma kampları, taş kırma ocakları, cezaevleri erkektir.

atom bombası, nükleer santraller ve silahlar, kimyasal ve biyolojik silahlar, hedefe güdümlü akıllı bombalar erkektir.

küresel ısınma, küresel korona salgını erkektir.

anne rahminde anne karnını daha fazla tekmeleyen cins erkektir.

önündeki kanla şişkinleşen ve uzayan et parçasıyla övünç duyacak, iftihar edecek kadar budala olan cinstir erkek.
  • kadından çok erkekler yazmış. meriç turnusolü başlık. hayırlı işler.

meriç editi:

meriçlerden biri; "sabahtan aksama kadar kadin nefreti kusuyorsunuz bi baslik gorunce millete meriç damgası mi vuruyorsunuz ezikler?" diye mesaj atmış.

cevaben "hangi entry'me istinaden bunu söylüyorsun meriç kardeşim?" yazdım ama meriç kaçmış, pelinsu'yu teselli etmeye gitmiş.
  • (bkz: #104213847)
  • ees yani ezik erkek sendromuna sahip olmasıdır.

gerçekten uydurmuyorum arkadaşlar böyle bir şey var. ve eminim biraz okuyunca çevrenizde illa denk gelip "maço" dediğiniz tipler olduğunu anlayacaksınız. konuyla ilgili psikolog ilkim öz'ün bir yazısı var hemen link bırakıyorum şöyle:
    ees - ilkim öz