• aşık olunası erkekler olduğu için.

çünkü içkili bir halde araba kullanıp her an bir kazaya sebebiyet verip hayatımızı skertebileceği için,
    çünkü biliyorum ki medenice konuşmak yerine aramızda az biraz tansiyon yükselince tekme tokat girip beni kendime getirecek,
    çünkü beni uçan kuştan dahi kıskanıp sırf benim için kurşuna kafa atabileceği için,
    çünkü birşey istemediğim zaman beni kucaklayıp istediği yere götürebileceği için,
    çünkü ben özgüven ve kişilik yoksunu aciz bir bireyim kendimi hiçbir şekilde savunamıyorum, ifade edemiyorum, benim aklım fikrim beynim falanda yok, zaten o yanımda olduğu için bunlara gerekte yok.

medeni, tutarlı, kibar bir istanbul beyefensini kim ne yapsın?
  • kadınlar iki durumda bir erkeğe katlanıyor.

bu erkek , fizik olarak muhteşemse , kabaca 10 kadından 9'u yıkılıyorsa, 9 kadında bu erkeğin her türlü eşekliğine, kabalığına tahammül eder.
    diğer şıkkımız , erkeğimiz yat kat at üçlemesini yapmış üstüne bankada üç beş milyon doları varsa yine kadınlar bu erkeğin kusurlarını görmezden geliyor.

bir erkek , hangi durumda kadına tahammül eder?
  • guclu erkek hissini uyandirir.
    hayatindaki butun zorluklari* ona yikabilir, erkek de bunu rahatca ustlenir.
  • yatakta da sert olacaklarını düşündüklerindendir. yatakta da sertse bir problem olmaz ama pertse pek sertlik kalmaz.
  • psikoloji denen bir şey yüzündenmiş. aydi maydi falan diyorlar. ben pek anlamam bu işlerden ama insanların her tercihinin ve her davranışının altında belirli bir sebep var diyorlar. özgür iradenin varlığını falan tartışıyorlar. ben anlamam da öyle sağdan soldan gördüklerimizle yazıyoruz işte.
  • sertleşme problemi ile uğraşmak istemedikleri içindir.
hesabın var mı? giriş yap