şükela:  tümü | bugün
 • amasya'nın hamamözü ilçesinin kaymakamı.

  spor genel müdürüne ilçedeki halısahanın üstünün kapatılması hususunu görüşmek üzere ulaşamayınca açık mektup yazmış, kişisel web sitesini incelediğimde, hakkaten açık mektuptaki ifadeleri samimi bir şekilde kullandığını düşündüğüm gelecek vaat eden mülki idare amiri. umarım siyasi iradeye fazla yanaşmadan, kendi işine bakarak, samimice ve özverili bir şekilde çalışmalarına devam eder. karşılığını mutlaka alacağını düşünüyorum. bir gün beraber çalışırız belki.
 • cesur insan. helal olsun, yolun açık olsun.
 • helal olsun denilecek insan. bu devirde böyle yürekli devlet adamları görmek çok güzel. allah yolunuzu açık etsin. bu memleketin sizin gibi insanlara ihtiyacı var.
 • kazanan beytüşşebap olmuştur; doğru. sayın kaymakam bu hizmet sevdasıyla her yerde görevini yerine getirir, takdir görür, allah katında ulaşılacak en güzel mevkilerden birine ulaşır.
  haa, ona bu haksızlığı yapan, yokuş yapan, kul hakkı yiyen şerefsizlerse yarın nerede ne yapıyor olur, onu sadece allah bilir.
 • kaybeden hamamözü halkıdır. kaymakamına sahip çıkabilir tepki gösterebilirdi.

  ayrıca şu anlaşılıyor: yeni gelen kaymakam, spor genel müdürüyle konuşurken dikkatli olacak yoksa onuda başka bir yere gönderebilir. sanırım bu spor genel müdürlerinin yetkileri çok fazla..
 • aslında normal bir tayindir. nispeten batıda görev yapıyordu şimdi doğuya gönderilmiş. ilgili olayla bir bağlantısı olabilir mi bilmiyorum ama sonuçta beytütşebap'a da bir atama yapılacaktı ve bu kadir bey olmuştur. asıl, mesela şırnak vali yardımcısı olsaydı kızağa çekilmiş olurdu çünkü vali yardımcılığı kaymakamlıktan daha üst görev olsa da tüm yetkileri valide olan bir idarede görev yaptığı için pasif bir makamdır. hiçbir kaymakam vali yardımcısı olarak atanmak istemez.

  umarım, o olayla ilgisi yoktur.
 • hayırlı olaylara da vesile olmuş insandır, görev adamıdır, vatanın her köşesini kutsal kabul edendir. kadir güntepe sayesinde memleketin bazı yerlerinde biten malları da öğrendik.

  - lan mal! hangi devletin, hangi geleneğinden bahsediyorsun? sayıştay raporu gelmemiş devlet bütçesinden mi bahsediyorsun? harcama yetkisi olmadığı halde örtülü ödenek alıp birilerini besleyen cumhurbaşkanından mı söz ediyorsun? (16 ayda 2,8 katrilyon, yani 1 milyar dolar para harcamış.) devletin parasıyla il il gezip miting yaparak eski partisine oy isteyen sözde tarafsız cumhurbaşkanı mı devletin geleneklerini koruyor? kızını danışmanı yapıp 50.000 tl maaş veren başbakan, okul müdürlerini seçim öncesi toplayan oğlu olan cumhurbaşkanı mı devlet geleneklerini yaşatıyor?

  bir başka akıl tutulması yaşayan mal da bu tayini normal görüyor. ilgili olayla bir bağlantısı olup olmadığını bile çözememiş. bu gerizekalılarla aynı oksijeni tüketiyorum ya, ben ona yanıyorum.

  bu zihniyet 13 yılda memleketin kimyasını becermiş, itibarına tecavüz etmiş; hala bazı ılımlı salaklar olaylara polyanna gibi bakmaya çalışıyor. son dönemde moda dünyasında görülen ılık erkek modası gibiler. lan mal, ışid denen katiller sürüsü, senin askerinin, senin sınırının 20 m. ötesine mayın döşüyor, sen mal (öküz) gibi izliyorsun. müdahale edemiyorsun. devlet bitmiş, sen ne diyon!?
  http://www.cnnturk.com/…tre-ilerisinde-mayin-dosedi

  (bkz: pide bitmiş)
 • tamamen kendi isteği ile ilgili yere tayini çıkmış devlet adamıdır. vatanın her yerini kutsal kabul eden yaşı küçük, yüreği büyük devlet adamı. allah sizin gibi devlet adamlarından razı olsun.
 • genetik olarak mal olan bir bünye normal tayin dememe mallıkla cevap vermiş, oksijenden falan bahsetmiş... be mal sen yokken biz burada oksijen tüketiyorduk dimi? sen herkese cevap yetiştireceğine uslu uslu yaz da meşrebin belli olmasın.

  t: normal tayin. doğudaki 300 ilçeye de kaymakam atanacak. üstelik bu kaymakam cumbabasını çok da severmiş, yani öyle garabet falan yok.
 • milletvekilinin oğlu karakol basıp polisleri sıraya diziyor, başbakanının yeğeni karakolda adam dövüyor, korumalar vatandaşı linç ediyor, bence kadir güntepe tayinle yırttığına şükretmeli.