coder

  • 2428
  • 19
  • 6
  • 1
  • bugün

yaran ekşi duyuru cevapları

http://www.eksiduyuru.com/index.php?m=d&id=497342

duyuru: nabayım şimdi ben bu hatunu?
simdi bizim okulda fransız bi hatun var. onca erasmus arasındaki en çirkinlerden biri. hoş bi hatun, muhabbeti falan da iyi. ama cidden çirkin bi hatun yahu.

bu hatunla muhabbetimiz oldukça iyi bu kısa zamanda. şimdi bu hatun ısrarla bana gelip bişeyler yapmak istiyor. yani kız kafaya koymuş, verecek.

ben bilemedim şimdi nabsam. zaten eve kendi kendini davet ettirdi. ama gelince nabsam bilemiyorum. arkadaş arkadaş takılıp ertesi gün gönderebilirim. sonuçta nefes alıyor deyip yapıştırabilirim.

normalde pek düşünmeden skor skordur deyip saplardım ama şimdi şöyle de bi tehlike var: bu hatun olan biteni diğer fransız arkadaşlarına anlatırsa benim o diğer güzel erasmuslara saplama ihtimalim acaba iyice düşer mi yoksa hisselerimin değeri yükselir mi?

oha lan bu soruyla kendimi 17 yaşında gbi hissettim.

cevap: hisselerinin değerinin yükselmesi için yatırım yaptığın mecranın değerli olması lazım. hissenin yükseleceğini sanmam. ama tabii ekonomik kriz içindeysen günü kurtarmak için yapılabilecek bir yatırım gibi görünüyor. ama uzun vadede sıkıntılarını çekebilirsin. kızla yatarsan ben standard&poor's olarak kredi notunu uzun vadede bir kademe düşürürüm. sen bilirsin.

devamını okuyayım »
21.10.2012 22:24