• uzaktan akrabam olur kendileri
  • alakasız gelebilir fakat hem toplantının hem hem de hakim değerlendirilme biçiminin erkek-egemen olmasından şikayet etmesi ile entrydeki görsellik izahati çelişiyor, içerikle ilgilenilmemesinden şikayet edip gözaltı torbanı açıklıyorsan aynı buyurgan dili kabul etmiş oluyorsun. defaatle erkeklerin çirkin, kendisinin güzel bulunmasını eleştirir gibi yapıp vurgulaması da bunun dahilinde.
    bir de not almadan açıklamalardaki onca ayrıntıyı nasıl hatırladığını takdir ettim,* birinci ağızdan yazılmış gibi.
    bunun yanında içerikle ilgili tek aydınlatıcı kaynağı sağladığı için teşekkür ederiz.
  • gercek anlamda baya aciklayici bir yazi yazmis (bkz: kılıçdaroğlu ekşi sözlük yazarlarıyla görüştü/#35098757)
  • neden bir daha kırmızı oje sürmeyeceğini anlayamadığım yazar. kırmızı oje çok yakışıyor kadınlara halbuki. evet o yazıda dikkatimi çeken tek şey bu.
  • kendisine yapılan eleştirilerin hepsini çok vakur bir şekilde izah etmiş, hatta bunu yaparken aşırıya bile kaçmış yazar. yazısını okurken yaklaşımına çok saygı duydum. umarım eleştirilerin, anonim ve birbiriyle anında iletişim kurabilen 50000 kişilik bir topluluğun dedikodu arzusundan kaynaklandığının farkındadır.
  • boka saran hayatımda deus ex machina etkisi yaratan insan.

arkadaşım.
  • p-ya arabanın direksiyonu ağırlaştı kas yapacam bu gidişle
    k-hidroelektrik pompası bozulmuştur baktır bir servise
    p-hid el pomp ha ne ?
    (akabinde servise gidilir harbi o pompa bozuktur)

(bkz: cok bilmis)
  • yaklaşık 10 senelik arkadaş dost can yoldaşı hayat arkadaşı evimin kadını.... ve bugün itibariyle o da bir sarışın! kendisine bu kalbi kadar temiz sözlük sayfasından sezen aksudan "gel gel sarışınım geal" adlı parçayı gonderiyorum.
  • gozleri kocaman gulen, ocakta dolma nasil kaynarsa oyle ziplayan*, havada taklalar atan, attiran bi gulucuk.. basak tarlasinda kel alaka gelincik
  • hayatimda gordugum en buyuk kiz cocugu.
hesabın var mı? giriş yap