şükela:  tümü | bugün
  • süper cici bir insandır. tamam işte benim bu!
  • fazla arkadaşı yoktur .
  • sandalye, koltuk, sofa vs. önemli!
  • bu benim. hava güzel oldukça hep açık hava tarzı yerlerde oturmayı özellikle tercih ediyorum. içim sıkılıyor bir garip oluyorum. çünkü saatlerce kafelerde amaçsızca oturup , getirirken içinde gerçekten ne yazdığını kendilerinin bile bilmediği garsonlara o süslü yabancı isimleri nasıl telafuz edeceğimizi düşünürken içim sıkılıyor. zaten ben hep buralarda takıldığım için menüye bakmama gerek yok deyip lap diye söyleyiveren kesime de nedense ayrı bir sinirim dokunuyor , zira bu bir maharet değil- maharetmiş gibi davranıyorlar. halbuki orada çalışan da senin benim gibi bir insan işte. "belli tipteki" kafelerdeki insanların yaşadığı kafayı da bir türlü anlayamıyorum , o ayrı.

ha böyle dediğim için hiç gitmiyor muyum ? eğer gerçekten ilgimi çeken , farklı gördüğüm yer varsa gidip kısa bir vakit geçirdiğim , eski dostlar ile sürekli görüşüp koyu sohbetlere daldığımız veyahutta durumun zorunlu kıldığı durumlarda elbetti ki gidiyorum. zaten benim gitmiyor olmam da sistem açısından çok bir sorun yaratmıyor çünkü ziyadesiyle insan gidip ortamlarda 'takılmaca ' yaşıyor , instagram profillerine bir hafta yetecek kadar fotoğrafı galerisinde hazır etmiş oluyor. zaten benzer sebepten instagram da kullanmıyorum. yani kendi halimde daha iyiyim sözlük , böyle devam.