• sabah sabah görmemle insanlığa dair umutlarımı yeşertmiş itfaiyecilerdir.

rusya'nın volgograd kentinde çıkan bir yangından kurtarılan kedinin kalbi duruyor. bunun üzerine itfaiyeciler, kediye kalp masajı yapıp oksijen vererek onu hayata döndürüyorlar.

link: https://www.rt.com/…020-cat-rescued-oxygen-message/
  • sabahın köründe sol framede salak salak şeyler için sidik yarıştırılmayacağı, okunduğunda moral bozmayacak bir başlık görmeme vesile olmuş adam gibi adamlardır. oh be
  • başlığı görünce, 2013 yılında bir evde çıkan yangının söndürülmesinden sonra yanmaktan kurtulan ancak dumandan zehirlendiği için yerde öylece kalakalan yavru bir kedinin, dumanlar arasında evden çıkartılıp gerekli oksijen desteği ile kurtarılmasını sağlayan ve ekipman olarak kullanıldığı için aynı zamanda gopro reklamına konu olan kahraman itfaiyeciler ile kurtarılan kedinin bulunduğu "fireman saves kitten" isimli şu video aklıma geldi.
    iyi ki varsınız.
    yaşatmak için mücadele eden koca yürekli insanlar.
  • sabah sabah beni bildiğin ağlatan insanlardır. bir kedi annesi olarak kadının bağırışını, ağlayışını hissettim resmen. kedişin o ölü gözleri ne güzel hayata dönüyor kadın ne güzel sarılıyor öyle oy sen çok yaşa minnoş. ayrıca bu itfaiyecilerin de onurlandırılması gerek ben bir sokak kedisine mama verdiğimde iyi hissediyorum adamlar kediyi yaşattı ya.
  • muhteşem bir iş çıkaran itfaiyecilerdir.
  • bravo gerçekten ama çok ilginçtir ki sondurdukleri yangından ziyade böyle haberlerle gündeme geliyorlar
  • o itfaiyeci cennete giremezse adalet yok derim..
  • ağlaya ağlaya izledim oy ben seni yerim nasılda gözleri koca koca bakıyor kurtulduktan sonra annesinin kucağında :(
  • kesinlikle duygulandiran bir olaydir. gecenlerde kediye basip gecen insan bile diyemiyecegim yaratigin hesap vakti geldiginde kedinin,bedeni uzerinde kendini yerden yere vurup cirpinisini sonunda dayanamayip beyni cikmamis gozunu kapayisini benim gozlerimle gormesi dilegiyle
hesabın var mı? giriş yap