• allah ailesine sabır versin dediğim estetisyendir.

(bkz: küpeeekkk)

kaynak
    beylikdüzü'nde bir güzellik merkezine kargo dağıtımı için gelen çalışan ile güzellik uzmanı arasında bekleme krizi çıktı. "işlemdeyim, biraz bekle" denmesine sinirlenen kargo çalışanı "işim var, bekleyemem" deyince ortalık karıştı. yaşanan tartışma cep telefonu kamerasına yansıdı.
  • avamlık, varoşluk, kalitesizlik, bayağılık içeren video.

kargocunun tarafında olacağım hiç aklıma gelmezdi ama bu kezbanlık karşısında başka çarem yok.
  • videoyu açınca aklıma direkt şu replik geldi
    "bilmez misin be ferat, annem vermez beni sana"
  • komedi zaten beylikdüzünde güzellik merkezi derken başlıyor.
  • kargo çalışanının sonuna kadar haklı olduğu kavgada ağzına gelen hakareti sayan, saldıran, kargocu en ufak bir karşılık verse kadına şiddet bik bik bik.. diye burada hakkında duyar kasılacak "estetisyen"
    not: bu arada güvenlik görevlilerini de kahvehanede batak oynayan amcalar arasından seçmişler sanırım.
  • kalitesini, ahlakını gösteren bir kadın ve karşısında sessizce bekleyen bir erkek.

orada yetişin komşular bana taciz etti deseydi erkek milleti toplanıp kargocuyu sorgusuz sualsiz linç ederdi.
  • hakaretler yağdırıp bağırınca haklı olduğunu sanan şahsiyet. tahammül edilemeyen 3 insan tipi bu kadında mevcut.
    - çok konuşan
    - bağırarak konuşan
    - bağırarak çok konuşan
  • (bkz: güzellik uzmanlarının çirkin olması)

izlerken utandım. kadın olmanın verdiği özgüven ile erkeğe yapılan davranışlar içermektedir. roller değişmiş olsaydı eğer tüm türkiye ayaktaydı.
    ahlaksız kadın.
  • şirretlik yapan kenar mahalle gacısı cırtlak cırtlak bağırıyor.
  • kozmetik şube ekiplerince hakkında soruşturma başlatılması gereken bir adet deney faresi içeren video
hesabın var mı? giriş yap