şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
9681 entry daha
  • samimiyetsizlik soslu renk cümbüşü.
  • sürekli bi kısıtlamalar getirerek çok yanlış mecralarda ilerleyen uygulama. açık profillere webten bakamamak ne lan. bu mallar müzik kullanımını da copyright ihlali tırı vırı ayağına kısıtlayarak müzikli bişeyler yapmak isteyen gençleri tiktoka kaptırmıştı.
  • son 5 sene içinde ülkeyi en çok yozlaştıran uygulama. zamanında facebook için neler söylenmişti ama o bile instagramın yanında masum kalıyor.
  • eşi dostu takip için değil haber-spor-dunya gündemi-mizah amaçlı kullandığım bir platform. amacına göre değişebilir her şey.

ayrıca yabancı ülkelerin ünlü sayfalarında o ülkenin gundemleriyle alakalı tartışmak zevk aldığım küçük bir sapıklık. insanların beni kendi ülkelerinden sanıp muhabbet etmelerinden saçma bir keyif alıyorum. en son ingiltere'de dominic cummings denen herifin koronavirus tedbirlerini ihlal edip evine gitmesi ülkede gündem oldu. lan dedim canınız sıkılıyor herhalde falan adamlar üstüme yürüdü.
  • sözlükte paylaşılan haber, hesap vb. şeyler için paylaşılan link e tıkladığımda üyelik hesabım olmadığım için içeriği göstermeyen uygulama.
    özet: bir şekilde sizi dipsiz kuyusuna çekemeye çalışan zaman yiyici.

(bkz: garip)
  • üye olmayanlara komple kapattılar galiba. önceden açık hesaplara bakabiliyorduk. şimdi direk üye ol sayfası geliyor.
  • bunun olduğu yerde libya'nın ne işi var? instagram dururken bana ne kobe bifteğinden, agopun kazından, kazın ayağından. foie gras.

dünya sistemindeki ait olduğun basamağa iyice bir perçinlen. bunun adı başarı.

etiyopya diyorsun zaten artık habeşistana.

andavallı.
  • kendi profilini reklam eden gerizekalilarla iq seviyesi 12ye dusen uygulama
  • bir sevdanin ipini ceken yerle bir eden.uygulama