• kokusu karidese benzese de tadı ve görüntüsü strafora benzeyen cips.
  • kungfu marka olanları metro martketlerinden alınabilmektedir...

biraz sonra kızartıp yiyeceğim ona göre yorumumu yaparım artık.

edit: oha süper bir şey bu! kızgın yağa atmadan önce demir bir lira büyüklüğünde olan yuvarlak bir şey kızgın yağa atınca birden bire en az iki katı daha büyüyor pofidik kıtır kıtır bir çereze dönüşüyor.

tadı da buram buram deniz kokuyor işin aslı... öyle pek fazla denizden çıkangilleri seven biri değilseniz uzak durunuz ama seven biriyseniz de yumulun... yarın miktar olarak çok daha fazlasını yapıp şöyle güzel bir sos ile yerim ki ben bunu!
  • ucuz ve ati$tirmalik bir yiyecek olmasina ragmen turkiye $artlarinda ekurileri gibi (bkz: sushi) (bkz: mozzarella) ucuk fiyatlara satilmaktadir.
  • verseler bi seferde bi cuval yiyebilecegim hede. neyse ki pek kolay bulunan bisi degil de, kolestrolden gebermiyorum. en guzelini eminonundeki esnaf usulu cin lokantalarinda yapiyorlar.
  • cin mutfaginin bir mucizesi demek istiyorum ben sahsi fikrimi belirtir sekilde. bira ve karides ikilisinin guzel olabilicegini dusunmezdim, ama olayormus gayet.
  • ilk olkarak izmir fuarında* bir standda görüp ucuz olması neticesinde aldığım pembe renkli garip lezzet.
  • walkers'ın ürettiği ingiltere'de satılan karides cipslerinde aslında karides yoktur. o tadı vermek için evesham domateslerini kullanıyorlarmış.
  • çin marketlerinden korkutucu derece ucuza satılan sikko gıda ürünü; içerisinde karides ile ilgili birşey olduğunu düşünmemekteyim ayrıca.
  • asya'da hemen hemen butun marketlerde ve 7 eleven'larda bulabileceginiz cipstir. tsingtao biranin vazgecilmez mezesidir.
hesabın var mı? giriş yap