• dominikli genç basketbolcu. 16 yasinda ve 2.10 boyunda. gelecegin en büyük yildiz adayi. seneye buyuk ihtimal kentucky de oynayacak olan bu liseli, 3-4 seneye kalmaz 1. siradan draft ile nba de yer alacak gibi...
  • daha epey yolu var ama, ben duncan'dan beri bu kadar sağlam savunma ve hücum temeli olan bir adam görmedim. kusursuza yakın bir fundamentalı var. her hareketi kitap gibi, kamu spotu gibi.
  • aaron gordon - zach lavine düellosu, klay thompson'ın kazandığı üçlük yarışması derken ne kadar acayip bir iş başardığının biraz gözardı edildiğini düşünüyorum.

arkadaşlar bu eleman 2.13 boyunda bir pivot olarak skills challenge'ı kazandı. (burayı büyük harflerle yazmışım gibi düşünün) yani kukaların arasından dribblingle geçti, ufak bir delikten pas geçirdi, sahayı iki kere topla boydan boya kat ettikten sonra alıp üçlüğü soktu ve bunları ligin en iyi kısalarından bazılarına karşı en hızlı yapan isim oldu. tekrarlıyorum, 2.13 boyunda bir pivot bu çocuk. (bilerek çocuk diyorum bakın, zira kendisi 20 yaşına yeni girdi)

ilk defa bugün itibariyle tavanının anthony davis dahil dünyadaki her oyuncudan daha yüksek oluğunu düşündüm. umarım bu eşi benzeri bulunmayacak skillset'ine haksızlık etmez ve hak ettiği noktaya ulaşır.
  • ne olacak bilmem ama

"karl anthony towns duncan kadar şampiyonluk kazanmayabilir kariyeri boyunca. ama duncan'dan çok daha yönlü bir basketbol oyuncusu olacağı hemen hemen kesin."

gibi bir şey yazabilen adamın basketboldan hiç bir şey anlamadığını net söyleyebilirim.

hayır adam birde başkasına troll diyor ama kendisi

" duncan'dan çok daha yönlü bir basketbol oyuncusu olacağı hemen hemen kesin"

ile trollüğün en uç noktasına ulaşmış
  • "beni gülümserken falan görebilirsiniz ama bahsettiğiniz karl 13 nisan’da öldü. hiçbir zaman da geri gelmeyecek. o adamı hatırlamıyorum. o adamı tanımıyorum. benden bedenen bahsediyorsunuz ama benim ruhum çok uzun bir zaman önce öldü." açıklamasıyla yürekleri dağlamış çok yetenekli 5 numara.
  • karl anthony towns'ta tam bir şeyh tipi yok mu yav? giydir sarığı cübbeyi, bağdaş kurar hâlde oturt, eline devasa bir tesbih ver; adıyaman menzil'de bu şekilde dursun, millet tövbe ve zikir istemeye gelir vallahi.

"şeyhim 2 adam boyutunda, allah'ın bahşettiği özelliği görüyor musun?"
  • sezon başı epey izleme fırsatı yakaladığım çok ama çok yetenekli oyuncu. bir pivotun 20 yaşında bu kadar olgun gözükmesi bile ne kadar etkileyici bir oyuncu olduğunu anlatmak için yeterli aslında. fundamentalı bir uzuna göre daha şimdiden acayip seviyede. üstelik bu sezon % 35 ile üçlük atıyor, bunu ilk gördüğümde şahsen çok şaşırmıştım maç başına 1 tane deniyor henüz -t'wolves üçlük atmıyor zaten mitchell salağı yüzünden- ama yine de etkileyici bir yüzde.

4-5 sene sonra nba'in en iyi oyuncusu olma ihtimali tartışılıyor. başlığının altında jahlil mi bu mu diyen var, sabır yarabbi. jahlil'in maksimumu big al işte. adam savunma yapamıyor. bu devirde savunma yapamayan pivotla şampiyonluğa gitmen çok ama çok zor. ya 6. adam rolü vereceksin -bunun için fazla lüks- ya da pota savunacak bir 4 numara bulacaksın fakat onu bulsan bile bu sefer karşı 4 numarayı savunmada problem yaşayacaksın zira çok mobil de olmuyor bu tip pivotlar.
  • hornets potasına 37 sayı gönderip, 15 reb, 8 asist, 4 top çalma ve 2 blokla oyunu tamamlamıştır. bu sezon alev alev yanıyor. kat mvplik istiyor.
  • (bkz: #117588925) şu mesajı okuyunca ve ''süresiz kadro dışı'' ibaresine takılınca aklıma şöyle bir diyalog geldi:

towns: ayak bileğim çıktı.

yönetici: ayak bileğin mi çıktı? sen nasıl adamsın, ayak bileğine sahip çıkamıyor musun? şu andan itibaren ocak dışısın!
hesabın var mı? giriş yap