• meyveyi yıkamaya,soymaya falan üşenen adam için bir şey ifade etmez bu. yeniyken bir heves denenir, kokteyller yapılır, karşıdan izlenir sonra güzel aksesuar olur. üşengeçlere tavsiyem şöyle duvar rengiyle uyumlu şık bir şey alın.
  • dandiğinden alırsanız meyve suyu yerine meyve köpüğü içebiliyorsunuz bu aletle.
  • her eve heves edilip alınır, en fazla 2 kere kullanılır.
    ayrıca zaten gereksiz bir alettir, malum meyvelerin sadece vitamini değil posası da yararlıdır ve katı meyve sıkacağı ile meyve yemekten sağlayacağımız bu önemli faydayı çöpe atmış oluruz.
  • her katı şey gibi sıkıcıdır.
  • fiyatları renklerine göre değişen alet. kırmızısı en pahalısı. sonra mavi/gümüş. beyazı en ucuzu. marka pek farkmıyor.
  • esim bebek icin istedi, en dandigi uyar dedi.
    ben de esimi kirmayarak en dandik 65 tl olandan aldım.
    süper çıktı, süper derken f/p acısından. her aksam koşudan sonra 1 bardak havuç suyu iciyorum, vücudum dinleniyor. simdi bozulur bozulmaz garanti ile uğraşmayıp en kalitelisinden almayı düşünüyorum.
    bendeki alet de, meyveleri ufak ufak dilimliyorsun. meyveleri bütün bütün atabildigin modellerin hastasiyim.
  • eve alinan ve 1 defa kullanildiktan sonra temizlemesi zor oldugu icin tozlu raflarda yerini alan alet.
  • taviz vermez.
  • mutfak robotuyla aralarında husumet vardır.
hesabın var mı? giriş yap