• bende bu kitlenin bir uyesiyim. maci izlemedim. hatta mactan haberim bile yoktu. ısten geldim ve eksi sozlukten katil oldugum bilgisini aldim. az sonra karakola gidip teslim olacagim.
  • her takım taraftarı arasında böyle kana susamış gözü dönmüşler vardır.
    sırf rakip takımın formasını giydi diye adam öldürürler, linç ederler, yol keserler. kendilerini de en büyük galatasaraylı/ fenerbahçeli/ beşiktaşlı sanırlar. koca bir kitle hakkında da böyle başlıklar açılmasına sebeb olurlar.
    katil katildir, takımı olmaz.
    bugün bıçakladıkları gencin evde bekleyen annesi, babası karşılarına geçse, neden? dese bunların yüzü bile kızarmaz.
    döl israfı orospu çocukları.
  • u15 fenerbahçe galatasaray maçında 13- 14 yaşındaki fenerbahçeli çocukları tekme tokat döven orospu çocuklarını barındıran taraftarlardır aynı zamanda
  • bir katil üzerinden bana dahi katil diyenleri altında barındıran tanım. katillerin de bu tanımı yapanların da allah belasınıı versin.

şiddetten beslenen holiganlar, provakatör medya, yöneticiler, tff, şikeyi şiddeti örtbas eden hükümet ve tff, aziz yıldırım zihniyetindeki makyevalistler, tetikçi sosyal medya ahkam kuşları.. hepinizin eli kanlı..

katil ne olursa olsun bir katil. azmetticiler için ise ne desem mahkemelik olurum.

ekleme:

yazmak istemedim. ama sanırım bu ergenlere daha net anlatamam.

iyi dinle. bundan 10 sene önce bir bahar günü kadıköy'de sadece üzerimizde forma var diye kalabalık bir grup tarafından saldırıya uğrayıp 3 yerimden bıçaklandım, arkadaşım da şişlendi 2 ay hastanede yattı.

ölmedim diye mi onların adı katil değil. ben katil fenerbahçe taraftarı mı demeliyim. demem. diyemem.

burak yıldırım kardeşimdir artık. mühendis oktay zaten abimdi. onlar benim veya arkadaşımın hayatta kalamamış halleridir.

öte yandan bir o.cocuğu sadece bir o.çocugudur. hangi takıma sülük gibi yapıştığının önemi yok.
  • genel sorunudur canım türk futbolunun. öldürün amına koyum önünüze geleni, ondan sonra türk futbolunun genel sorunu olsun.
  • niye tüm galatasaray taraftarına mal ediyorsunuz diye burada ağlayan gs lı arkadaşları.. bu başlığın açılma nedeni olan 1 nolu entry'i okumaya davet ediyorum.

sen bir tane maymun taklidi yapan adam için burada günlerce beşiktaş taraftarı ırkçı diye dolaş götünden tezahurat uydur.. beşiktaş taraftarı için ağzından tinerci lafı düşmesin.. sonra senin taraftarın 5 insanı öldürünce vay efendim niye genelliyormuşuz..

ulan ben bu başlığı açtığım tarihte gs taraftarınca öldürülen 3 kişi vardı.. o tarihten sonra 2 kişi daha öldürüldü..!
  • fransızlar diye seslenip ırkçısınız işte sırp öldürdünüz diyen ironiklerin bastığı başlık.
  • galatasaray taraftarını, sadece tribündeki bir katile reis diyen kitleden oluşuyor zannedenlerin yaymaya çalıştığı algı. ulan bu mantıkla senin katil diye yaftaladığın adamların arasına 5 yaşında çocuk da giriyor 70 yaşında amca, teyze de. bunlar da katil dimi. bunlar da orospu çocuğu. galatasaraylı arkadaşın, akraban yokmuş gibi davranmayı kes, onları da orospu çocuğu ve katil olarak mı görüyorsun? illaki birilerine katil demek istiyorsan suçlayacağın adam da belli oluşum da. fakat senin niyetin bağcıyı dövmek olduğundan burada insanları nefrete boğmaya devam et. hayırlı işler.
  • elbetteki bütün galatasaray camiasına mal edilmeyecek bir sıfattır;

fakat en çok it kopuk, serseri, cani, ayak takımı taraftar sayısına takımın galatasaray olduğu gerçeği de gün gibi ortadadır. bu kaçıncı cinayetleri...
  • burak yıldırım'ı öldüren katil galatasaraylı'dır. ama bu başlık altında yazanların dediği gibi "galatasaraylılar genelde durduk yere adam öldürürler" demek aşağılık bile değil.

katil esrarkeş bir it, merhum da 7 arkadaşıyla ona saldıran bir holigan.

su testileri birbirini bulmuş maalesef. biri katil, biri maktul.

ama sen genellemeye devam et orospu evladı.

http://webtv.hurriyet.com.tr/…mera-goruntuleri.aspx
hesabın var mı? giriş yap